ДА ЖИВЕЕ МЕТЪЛА
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


САМО МЕТЪЛ
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Катраненото езеро

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Michaela Kuatrochioke
Админ
Админ
Michaela Kuatrochioke


Сила : Пирокинеза
Гадже : търси си

Катраненото езеро Empty
ПисанеЗаглавие: Катраненото езеро   Катраненото езеро EmptyСъб Окт 23, 2010 11:39 am

Катраненото езеро Colorado_Black_Lake
Върнете се в началото Go down
https://adamhils.bulgarianforum.net
Tim C. Leedom
Вампир
Вампир
Tim C. Leedom


Сила : Превъплъщение
Гадже : single
Брат/Сестра : unknown

Катраненото езеро Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Катраненото езеро   Катраненото езеро EmptyСъб Фев 19, 2011 10:50 am

"Еха..." Беше единственото, което ми дойде на ум, гледайки Катраненото езеро, както го наричаха месните. Докато вървях насам си мислех, че "катранено" е малко пресилено определение, но сега, стоейки пред внушителните тъмни води разбрах, че всъщност е съвсем подходящо. Вечер наистина изглеждаше сякаш вместо вода има гъста черна течност. Това място не преставаше да ме учудва... Всичко беше толкова сюреалистично, че ако имах една от онези машинки, като на ловците на духове, щеше да се счупи... На всяка крачка усещах присъствието на свръхестествени същества. Сега също не правече изключение, тук явно никъде не можеше да останеш сам.
Огледах брега на езерото и видях момиче, за чиято раса дори не беше нужно да питам, можех да надуша вълците от километри.
Върнете се в началото Go down
PenelopeCruz
Ангел
Ангел
PenelopeCruz


Сила : Видения
Гадже : Търсяя...

Катраненото езеро Empty
ПисанеЗаглавие: :)..   Катраненото езеро EmptyНед Фев 20, 2011 4:31 am

"Дано не ми се падне да плувам тук" след тези мисли се разсмях взираща се към сякаш безкрайно дълбокото езеро. Слезна от колата и се почуси дали да хвърли камък в него или пък ще бъде лоша поличба. "Дали вирее въобще някава риба тук?" - почудих се още малко и продължих.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Катраненото езеро Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Катраненото езеро   Катраненото езеро Empty

Върнете се в началото Go down
 
Катраненото езеро
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Замръзналото езеро

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
ДА ЖИВЕЕ МЕТЪЛА :: Адамхилс :: По път..-
Идете на: