ДА ЖИВЕЕ МЕТЪЛА
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


САМО МЕТЪЛ
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Герои на Ангелите

Go down 
+6
PenelopeCruz
Nikki James
AC-DC
Миранда Стрийм
Джейс Уейланд
Michaela Kuatrochioke
10 posters
АвторСъобщение
Michaela Kuatrochioke
Админ
Админ
Michaela Kuatrochioke


Сила : Пирокинеза
Гадже : търси си

Герои на Ангелите Empty
ПисанеЗаглавие: Герои на Ангелите   Герои на Ангелите EmptyСъб Окт 30, 2010 6:22 am

*Име /не много дълго или завъртяно/:
*Години /14г.-50г./:
*Цвят на крилете/бели или черни/:
*Сила /само 1 оттук/:
*Външен вид /2-3реда/:
*Характер /3-4реда/:
*История /как сте били превърнати,живота ви преди и след това,семейство,съдба..;минимум 4-5реда/:
*Снимка /задължително да отговаря на външния ви вид;предпочита се да не е аниме/
Върнете се в началото Go down
https://adamhils.bulgarianforum.net
Джейс Уейланд
Ангел
Ангел
Джейс Уейланд


Сила : Свръх сила

Герои на Ангелите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на Ангелите   Герои на Ангелите EmptyПет Фев 18, 2011 12:34 am

Име : Джейс Уейланд

Години: 17

Цвят на крилете: Бели

Сила: Свръх сила

Външен вид: Джейс беше висок около 1.77 с медено руса коса, блестящи златно кафяви очи. Той обикновено носеше тъмни дрехи като обичаше да дърпа ръкавите си до лактите и така се разриваше гледката към ръцете му, които бяха покрити с бели тънки линии наподобяващи стари белези. Китките му бяха стегнати в метални маншети.

Характер: Характерът на Джейс определено беше с характер не прилягащ за момче на неговата възраст. Беше с много борбен и силен дух, дух изпитал мъка ярост и търсещ отмъщение сред смъртните и демоните. Ако някои иска да знае истината може да попита Джейс, единственият проблем е че той винаги казва истината, независимо колко страшна и опасна е.

История: Джейс бил роден по този начин, майка му и баща му били ловци на демони или както всички се наричали ловци на сенки. Единственият проблем! те починали когато Джейс бил още малък но научен от баща си как да оцелява и да борави със стилито. След смъртта на родителите му той бил изпратен в Градът от Стъкло, столицата на Ангелите. Там за него започнал да се грижи Ходж бивш войн пазител на хората. В момента след всичко научено Джейс се опитва да намели убийците на родителите му, и да си отмъсти.

Снимка
Герои на Ангелите 181649_200214896657478_100000069078167_803642_4655_n
Върнете се в началото Go down
Michaela Kuatrochioke
Админ
Админ
Michaela Kuatrochioke


Сила : Пирокинеза
Гадже : търси си

Герои на Ангелите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на Ангелите   Герои на Ангелите EmptyПет Фев 18, 2011 3:06 am

кратичко,но ми допада адски много!добре дошъл! ;]]
Върнете се в началото Go down
https://adamhils.bulgarianforum.net
Миранда Стрийм
Ангел
Ангел
Миранда Стрийм


Сила : Клониране
Гадже : Рон Сойерс

Герои на Ангелите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на Ангелите   Герои на Ангелите EmptyСъб Фев 19, 2011 12:16 pm


*Име /не много дълго или завъртяно/:
миранда Стрийм
*Години /14г.-50г./:
16
*Цвят на крилете/бели или черни/:
Бели
*Сила /само 1 оттук/:
Може да използва бели и черни магии.
*Външен вид /2-3реда/:
Миранда е със кистенява дълга коса,има сини очи висока е метър и осемдесет и пет.Кожата и е бяла устните и са много красива и са розови зъбите и са чисто бели.Нейният нос си е нормален.Има красиви дълги мигли.Тялото и е слабо и много красиво.
*Характер /3-4реда/:
Характерат на Миранда е много сложен,тя не обича да я лъжат но понякога и тя лъже но много рядко.Обича да е сама не обича вампирите и другите същества.Обича да ходи на плажа и да гледа вълните,но също се страхува от водата.Тя е умно момиче и иска всички да го знаят
*История /как сте били превърнати,живота ви преди и след това,семейство,съдба..;минимум 4-5реда/:
Миранда е израстнала в богато семейство,винаги е била глезена и винаги е получавала това което иска.Но един ден когато родителите и умират в автомобилна катастрофа тя остава сама.Обаче когато става на петнадесет тя разбира че има огромно наследство от нейните родители.Но един ден след дълга разходка из гората я ссреща вампир и я изнасилва брутално,много от костите и са счупени и тогава тя умира но минута преди това ангел слиза от небето и я превръща за да я спаси.Но тя вече знае че никога няма да бъде същата.Тя прото иска да забрави за своите сили тя иска да е само един човек.Без никакви дарби.Иска да се премести в град където са само хората,без никакви вампири,ангели и други същества.Има готе на име Меган и много си го обича.
*Снимка /задължително да отговаря на външния ви вид;предпочита се да не е аниме/



Герои на Ангелите 4282_1227866671_b
Миранда Кер
Върнете се в началото Go down
AC-DC
Админ
Админ
AC-DC



Герои на Ангелите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на Ангелите   Герои на Ангелите EmptyСъб Фев 19, 2011 12:18 pm

Одобрена си!
Само сложи аватар
Върнете се в началото Go down
Nikki James
Ангел
Ангел
Nikki James


Сила : Регенериране
Брат/Сестра : Lucas James

Герои на Ангелите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на Ангелите   Герои на Ангелите EmptyСъб Фев 19, 2011 12:53 pm

*Име : Ники Джеймс
*Години: 17
*Цвят на крилете: Черни
*Сила: Регенериране
*Външен вид:
Висока е само 1,63, с перфектно тяло и невероятно чаровна усмивка. Косата и е тъмно кестенява, а очите ѝ са прекрасно шоколадово кафяви. Хейлс е секси във всяко едно отношение, облича се предизвикателно и модерно, винаги е на висок ток. Има татуировка от вътрешната страна на бицепса си която гласи "Belive"
*Характер:
Темпераментна, буйна, своенравна. Понякога изглежда изключително силна, а друг път уязвима като дете. Малцина са наистина в състояние да я разберат изцяло. Хейлс има много силна воля и висока емоционалност, тя е много потайна. Умее да обича много силно и привърже ли се към нещо то е за цял живот. Но също така може да бъде и безмилостен враг или съперник. С каквото и да се захване му се отдава изцяло и го върши усърдно. Не се страхува от смъртта.
*История:
Хейли израства в нормално богато семейство или поне така си мисли. Баща ѝ е успешен рали състезател, а майка ѝ модел, Хейлс наследява красотата на майка си и любовта към адреналина от баща си. Когато навършва 18 обаче целият ѝ свят се преобръща, защото една голяма тайна излиза на яве, а именно, че тя е ангел. Постепенно започва да разбира все по - добре странните неща които са ѝ се случвали, като например, че се възстановява много по - бързо от нормалните хора. Разбира, че притежава силата да се регенерира и макар в началото това да я плаши бързо свиква с новият начин на живот и новата дарба.
*Снимка
Герои на Ангелите 3004221S


Последната промяна е направена от Nikki James на Нед Фев 20, 2011 5:16 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://gossipgirlrpg.bulgarianforum.net/forum
AC-DC
Админ
Админ
AC-DC



Герои на Ангелите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на Ангелите   Герои на Ангелите EmptyСъб Фев 19, 2011 12:59 pm

Много готин герой,одобрена си.


ПП: Ако искаш може да сме брат и сестра ;д
Върнете се в началото Go down
PenelopeCruz
Ангел
Ангел
PenelopeCruz


Сила : Видения
Гадже : Търсяя...

Герои на Ангелите Empty
ПисанеЗаглавие: PenelopeCruz   Герои на Ангелите EmptyНед Фев 20, 2011 4:20 am

*Име /не много дълго или завъртяно/:
Пенелопе Круз
*Години /14г.-50г./:
20
*Цвят на крилете/бели или черни/:
Черни
*Сила /само 1 оттук/:
Видения
*Външен вид /2-3реда/:
Висока 1,75 с изкусителни устни, съблазителни кафеви очи, нормално тяло без много напомпани мускули; Дълголика и общо взето хубава...
*Характер /3-4реда/:
Характера й е много особен. Според ситуациите винаги се променя. Винаги честна, но ако се налага гъвкавият й характер може и да подлъже. Мрази тези, които контролират спомени, тъй като детсвото й и без това не било много приятно. По-добре рави всичко, когато е в екип, защото е и много доверчива към хора със сходен на нейния характер. Може да разбира хората и без думи и разбира историята на човека от първата им среща. Открита е, не крие нищо, което понякога играе лоша шега в живота й. Страхува се от самия страх. Общителна е и лесно завързва приятелства. Обожава да чете и много се дразни, като разбере, че някой знае повече от нея, затова където и да отиде в куфара й ще има повече книго, отколкото дрехи. Не е повърхноста, държи на духовните неща. Притежава изключителна чуствителност и е много деликатна, сякаш изтъкана от чуства и коприна. Пише много поезия и произведенията й често разплакват слушаштия. Не харесва консервативните хора. Участва във всеки преврат и промяна.
*История /как сте били превърнати,живота ви преди и след това,семейство,съдба..;минимум 4-5реда/:
Идва от беден квартал в Джорджтаун,Гаяна, но с невероятната й упоритост достига висоти не само в училище, но започва кариера като лингвист дори толкова млада. Знае около 9 езика, на които общува и пише отлично. Като малка е живяла в многодетно семейство с 4 сестри и 2 братя. Като най-голяма се е грижела за всички тях, а баща й работел в местната мина. Любимия й човек бил баща й. След неговата смърт тя претърпяла нервна криза и от този момент добила способностите си. Когато се сринала мината, където работел баща й тя отишла да го търси. Търсила го в сабдите и пепелта и прегръщайки мъртвото тяло на баща си се сринала още една част от тунела. Оцеляла като по чудо, благодарение на това че колегите на баща й я изкарали бързо. Ето как станала ангел. Тя смята, че и се явил такъв в мината. От този момент нататък при всяко пълнолуние ангела заедно с баща й се явяват насън и се опитват да кажат нещо за края на света и за други раси.
*Снимка
Герои на Ангелите Images%3Fq%3Dpenelope%2Bcruz%26um%3D1%26hl%3Dbg%26biw%3D1680%26bih%3D880%26tbs%3Disch:1&um=1&itbs=1&iact=hc&vpx=733&vpy=105&dur=233&hovh=265&hovw=190&tx=87&ty=126&oei=x_hgTdvxFoHOtAbEmuW4CA&page=1&ndsp=38&ved=1t:429,r:4,s:0
Върнете се в началото Go down
AC-DC
Админ
Админ
AC-DC



Герои на Ангелите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на Ангелите   Герои на Ангелите EmptyНед Фев 20, 2011 4:21 am

Одобрена си.
Върнете се в началото Go down
Nathan Smith
Ангел
Ангел
Nathan Smith


Сила : Свръх сила

Герои на Ангелите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на Ангелите   Герои на Ангелите EmptyНед Фев 20, 2011 7:25 am

*Име:Нейтън Смит

*Години: 17

*Цвят на крилете:Черни

*Сила:Свръх сила

*Външен вид:Нейтън има черна коса,не много дълга.И зелени очи,които променят цвета си според това каква е светлината.Висок е около 190.
На външен вид не прилича много на ангел и затова трудно можеш да прецениш дали е ангел или не.
Носи маркови дрехи,дори и да не му пука какво носи.
Не обича да се прави на много хубав и да стои по няколко часа пред огледалото както правят,някой хора на неговата възраст.

*Характер:Обича да се забавлява,и знае как да грабва внимание.Винаги е бил най - добрия във всяко едно отношени,което му е било много пъти от полза.Случвало му се е да се подиграва,но вече не го прави,защото мисли,че няма никакъв смисъл в това.
Обича да слуша музика,и няма любим стил.
Понякога изслушва хората,но никога не е мислил,че може да помага на някого,в каквото и да е отношение.

*История:Родителите му не са ангели,но той е.Родителите му разкриват,че са го осиновили,но също така и че не знаят нищо за ангелите.
Една сутрин Нейтън разбира,че има някакви израстъци на гърба,а по - късно през деня,когато усеща,че има заплаха за него,крилата му се показват.
Родителите му умират когато той е на 15 години.От тогава,той е тръгнал да търси истинските си родители.
След време пристига в Адамхилс,и решава да спре да търси родителите си за известно време и да си намери приятели.
Разбира за силите си,когато разбира,че има крила.

*Снимка: Герои на Ангелите Cw-onetreehill-prt-JLafferty-season5_009522-06ca5b-281x374


Последната промяна е направена от Nathan на Нед Фев 20, 2011 7:49 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
AC-DC
Админ
Админ
AC-DC



Герои на Ангелите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на Ангелите   Герои на Ангелите EmptyНед Фев 20, 2011 7:45 am

Така разшири историята,характера и описанието си и сложи снимка
Върнете се в началото Go down
Alex Evans
Ангел
Ангел
Alex Evans


Сила : Клониране
Гадже : Michaela Kuatrochioke
Брат/Сестра : Анжи Уест

Герои на Ангелите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на Ангелите   Герои на Ангелите EmptyНед Фев 20, 2011 7:57 am

*Име
Александър Еванс

*Години :18
*Цвят на крилете:
Бели

*Сила : Клониране
*Външен вид :
Алекс е висок около 1,70. С гарвано черна коса, и сини очи като небето. Няма много атлетично тяло.но събира доста женски погледи,. И само защото има неуслепим чар

*Характер :
Aлекс е спокоен и уравновесен, рядко се случва да се ядоса , но ако случи става безмилостен към хората които са го ядосали.Винаги се опитва да помага на другите. Гледа да запазва и създава много приятелстава. А когато някой обикди неков приятел ,го защитава със зъби и нокти.

*История :
Като ангел Алекс е бил най висок ранг серафим и много е обичал Бог .,но също така е обичал всички останали.Когато част от ангелите се надигнали срещу Бог той се бил на страната на Господ,но когато Луцифер и останалите били изхвърлени от Рая той се противопоставил на Бог,защото не искал да изгуби своите братя и сестри защото като всички останали той ги обичал много и се опитал да ги защити пред Него,като казал че те направили грешка той се застъпил за тях като молел Бог да размисли за това да ги изпрати в Ада.Господ се ядосал не го изпратил в Ада,като другите,а на Земята сред хората защото бил сред любимците му.Когато се опомнил вече бил на земята в Лос Анджелис. Тръгнал да обикаля света и да научава нови неща за него.В последствие чул за това място и решил да дойде тук в Адамхилс.

*Снимка
Герои на Ангелите Baby__it__s_fact_by_saturdayx
Върнете се в началото Go down
Michaela Kuatrochioke
Админ
Админ
Michaela Kuatrochioke


Сила : Пирокинеза
Гадже : търси си

Герои на Ангелите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на Ангелите   Герои на Ангелите EmptyНед Фев 20, 2011 7:58 am

Много сладък герой ;pp
Одобрен!
Върнете се в началото Go down
https://adamhils.bulgarianforum.net
AC-DC
Админ
Админ
AC-DC



Герои на Ангелите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на Ангелите   Герои на Ангелите EmptyНед Фев 20, 2011 8:01 am

И Нейтън е одобрен,само и двамата си сложете аватари
Върнете се в началото Go down
Исабел Моргенстърн
Ангел
Ангел
Исабел Моргенстърн


Сила : Ледена ефира

Герои на Ангелите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на Ангелите   Герои на Ангелите EmptyНед Фев 20, 2011 10:28 am

Име:

Исабел Моргенстърн
Години:

17
Цвят на крилете:

бели
Сила :

Ледена ефира
Външен вид :

Имам чуплива, кафеникава коса, която стига и пада някъде над кръста ми. Не обичам да я връзвам по никакъв начин, освен на кок, но и това не се включва в списъка ми за любимите неща.Имам слабичко тяло, но не прекалено, че да падам постоянно, когато съм на високи токове, а това е винаги.
Имам добре поддържано тяло с всекидневно тичане из градския парк.Обичам да се грижа за външния си въд, затова поддържам и кожата си.
Не нося очила, но и не смятам това за нередно. Не нося и лещи. Прекалено ужасни ми се вижда да си бъкам в окото с тези малки неща.
Нося удобни, но в същото време много модни дрехи .
Честно да си кажа, усмихвам се доста. Обожавам да се смея дори за най-малките и незначителни неща, които ми се струват по някакъв начин забавни. Но всъщност нямам много широка усмивка, което обаче се компенсира от белите ми зъби, които също поддържам .

Характер :

Колкото и да обичам да се смея , също така обичам да влагам все повече и повече сърказъм във всяка следваща моя дума. Е, правя го за забавление. Мога да бъда и съвсем сериозна към сериозните проблеми, мога и да не влагам сърказми и ирония с цел да се посмея на гърба на някого.
Може да се каже, че съм леко влюбчива, но винаги са подходящи. Почти винаги.
Голям инат съм и това е! Отстоявам много на мнението си, но не го налагам, само се опитвам другите да повярват в него и така те сами го налагат, без аз да имам някаква вина.
Никой не може да ми повлияе. е, може би амо някои, но това се случва рядко. Не, че аз съм много силна в някакво отношение, като например това да съм неприкосновена. Тоест, както казах, никой да не ми повлиява. Но ако някой много настоява за нещо, най-накрая му се връзвам и аз започвам да го вярвам.
Обичам новите неща и тези, които още не съм пробвала.
Попринцип обожавам да се държа просто неутрално, но не и така че да изглеждам отвеяна, каквата всъщност не съм. По дяволите, много измъчвам мозъка си да обмислям разни неща, дори и най-маловажните, които за мен не са такива.
В отношение на връзките, много рядко мен са ме зарязвали. По-скоро аз тях. Но все пак нали не трябва да е задържам върху един!
Относно училище- е, справям се някак. Не са най-високите оценки, а единица по-малко. Не, че не ми се учи, просто е ужасно безинтересно по математика примерно. Или по биология. Да кажем, че историята на някакви си народи ми харесва, но да не прекалявам.

История:

Родена съм през март. Живях три години в Австралия, но след това с родителите си заминахме за голямата Америка.Там ми се струваше всичко различно, какар да говорех техния език. Хората бяха съвсем други, макар да бях все още на 3 годинки. След десет години, аз станах типична американка, на всичкото отгоре и тийнейджър. На 13 в училище беше ужасно скучно, като се имаше предвид, че бях различна, а всеки ме мислеше за луда. Но въпреки, че им замръзявах носовете, тя отново се чудеха как ставаше това.
Един път някаква полиция, която се занимавала с расите и непрактичното използване на силите ни дойде у нас. Казаха, че доста пъти съм замразявала разни неща, а аз просто и наивно казах, че съм искала ледена близалка. Какво хлапе, просто!
На 15 години намерих своя най-добър приятел, който се казваше Дейв. С дейв много се разбирахме, докато не му показах малките рани въру ръката си и големите бели криле ( винаги съм искала черни!) . Дейв ме изостави на произвола на съдбата и последните 2 години, през които останах в Ню Йорк, в училището, бяха мъчителни за мен. Той все ме отбягваше, а аз все обмислях как да у кажа да не казва на никого за това, което му показах. Не, той нямаше да каже на кокого, а и те нямаше да повярват и той щеше да влезе в ,,клуба на лудите" където основен член бях аз.
Когато станах на 16 години баща ми умря и ходихме на погребение. Дори не знам, защо не ми беше мъчно. С майка ми напуснахме големият красив Ню Йорк и отидохме в някакво ранчо. Там, Томас,момче на моята възраст, който работеше там, ме научи да яздя кон и да свиря на китара. Полезно нещо. За жалост отново трябваше да ходя на училището, а то беше на няколко километра от ранчото. Томас ме караше. Накрая разбрах, че той е бил на 19, а не на моите години.
Та Томас беше върколак, за което аз въобще не сеучудих. Бях възкликнала просто ,,Оо!" и бях вдигнала рамене. След като казах, че аз съм ангел, той погледна малко отвратено,но и той вдигна рамене.
Общо взето животът ми беше съвсем скучен, като изключим факта, че бях за няколко часа в затвора, заради използването на силите си. Отново непрактично, както каза жената полицай. Честно казано, за полицай, тя беше доста хубава. Нямаше да се учудя, ако не беше и вампир, защото май се озъби на Томас.
Наблизо до ранчото с енамираше Адамхилс. Не, че знаех какво е това място, но изглеждаше интересно, а и там беше по-голямо. Казах на майка си, че отивам да живея там, а тя понеже беше болна или откачена ( едно от двете...) ми позволи. Том трябваше да го приживее някакси.


Ис
Върнете се в началото Go down
Michaela Kuatrochioke
Админ
Админ
Michaela Kuatrochioke


Сила : Пирокинеза
Гадже : търси си

Герои на Ангелите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на Ангелите   Герои на Ангелите EmptyНед Фев 20, 2011 11:01 am

Одобрена!
Леле..доста дългичко и много красиво.
Заради това,че се постара да напишеш толкова,ти позволявам да си избереш още една сила от написаните и ще ти я дам като дарба ;]]
Пиши на Лс коя си избра!
Върнете се в началото Go down
https://adamhils.bulgarianforum.net
Изабел Лайтууд
Ангел
Ангел
Изабел Лайтууд


Гадже : Търси

Герои на Ангелите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на Ангелите   Герои на Ангелите EmptyСря Фев 23, 2011 5:39 am

Герои на Ангелите Megan_fox

*Име : Изабел Лайтууд

*Години : 17

*Цвят на крилете: Бели

*Сила : Телепатия

*Външен вид : Изабел е с дълга тъмно кестенява коса. Има сини,почти сиви
очи. Висока е 168 и тежи само 55кг. Има лек тен и красива усмивка,която обаче не се вижда често на лицето й.

*Характер: Изи притежава труден характер,това се дължи на променливото й настроение. Лесно избухва и е голям инат,но е с добро сърце. По принцип е мълчалива и затворена в себе си,не се доверява лесно на някого.Свикнала е да е самостоятелна и да се справя сама с проблемите си. Не обича да е център на внимание.

*История: Изабел е отраснала в Лос Анджелис с жена на име Мелиса,която е като майка за момичето. Изи не знае нищо за родителите си,нито кои са,нито къде са. С времето момичето започва да чува чуждите мисли и това я плаши. Когато споделя това с Мелиса,тя й казва,че е ангел,но родителите й били прогонени и я оставили на нея,за да я отгледа като нормално момиче и да бъде в безопасност от тези,които преследват родителите й. Когато разбира истината Изи се мести в Адамхилс с надеждата да разбере повече за близките си и да се запознае с други като нея.




Последната промяна е направена от Изабел Лайтууд на Сря Фев 23, 2011 9:31 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
AC-DC
Админ
Админ
AC-DC



Герои на Ангелите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на Ангелите   Герои на Ангелите EmptyСря Фев 23, 2011 9:11 am

Супер е,допада ми ужасно много,одобрена си Герои на Ангелите 941548
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Герои на Ангелите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на Ангелите   Герои на Ангелите Empty

Върнете се в началото Go down
 
Герои на Ангелите
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Герои на Върколаците
» Герои на Демоните
» Герои на Вампирите
» Герои на Шеипшифтъри
» Герои на Самодиви

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
ДА ЖИВЕЕ МЕТЪЛА :: Начало :: Конкурси-
Идете на: