ДА ЖИВЕЕ МЕТЪЛА
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


САМО МЕТЪЛ
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Герои на Вампирите

Go down 
+6
Емили Грейс
Катрин Сойерс
Taylor Momsen
AC-DC
Сойър Скот
Michaela Kuatrochioke
10 posters
АвторСъобщение
Michaela Kuatrochioke
Админ
Админ
Michaela Kuatrochioke


Сила : Пирокинеза
Гадже : търси си

Герои на Вампирите Empty
ПисанеЗаглавие: Герои на Вампирите   Герои на Вампирите EmptyСря Фев 16, 2011 7:29 am

*Име /не много дълго или завъртяно/:
*Години /14г.-50г./:
*Сила /само 1 оттук/:
*Външен вид /2-3реда/:
*Характер /3-4реда/:
*История /как сте били превърнати,живота ви преди и след това,семейство,съдба..;минимум 4-5реда/:
*Снимка /задължително да отговаря на външния ви вид;предпочита се да не е аниме/
Върнете се в началото Go down
https://adamhils.bulgarianforum.net
Сойър Скот
Вампир
Вампир
Сойър Скот


Сила : Видения
Брат/Сестра : Лукас Джеймс

Герои на Вампирите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на Вампирите   Герои на Вампирите EmptyСря Фев 16, 2011 8:51 am

Име: Сойър (Елизабет) Скот
Години: Изглежда на 15, но е на 25...
Сила: Видения
*Външен вид: Има дълга руса коса. Очите и са светло сини. Винаги се гримирва с тъмен грим, което я кара да изглежда още по-плашеща, отколкото е. Лицето и е в по-овална форма. Слаба, по-скоро кльощава, и висока е. Лицето и е доста бяло, но това не се дължи на факта, че е вампир.

Характер: Плашеща кучка. Така я описват повечето хора, които я познават. Държи се гадно с всички и не и пука харесват ли я или не. Иска ли нещо, получава го. Но тя не е от тези тип хора. Предпочита да се бори с всички сили, отколкото да кара някой да свърши работата и. Опознае ли я човек, разбира, че тя не е зла, нито подла, нито кучка. Просто това е начин да се справи с трудностите в живота си.

История: Родена е в Италия. Баща и е американец, а майка и италианка. След като се преместват в Америка, майка и напуска нея и баща й, и се омъжва някъде в Италия. Не знае дали има братя или сестри. Баща и е богат, но почти никога няма време за нея. Има мащеха, която и е като майка, но след време умира.
От мъка Сойър отива в един бар и се напива. След това без да знае какво прави се запознава с вампир и бива превърната същата вечер. Вампира я оставя да живее при него докато не осъзнае, че вече не е жива.
Една вечер, малко след промяната си тя се прибира в къщи, събира си нещата, които са все още непокътнати и започва да обикаля Америка. От град на град, от място на място без да намери своя дом.

Снимка:Герои на Вампирите Tamsinegerton02230802fg
Върнете се в началото Go down
AC-DC
Админ
Админ
AC-DC



Герои на Вампирите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на Вампирите   Герои на Вампирите EmptyСря Фев 16, 2011 8:53 am

Одобрена,добре дошла :D


ПП: Сложи си аватар
Върнете се в началото Go down
Taylor Momsen
Вампир
Вампир
Taylor Momsen


Сила : Контрол над умове
Гадже : търси се (спешно)
Брат/Сестра : няма

Герои на Вампирите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на Вампирите   Герои на Вампирите EmptyСря Фев 16, 2011 9:50 am


*Име:Тейлър Мишел Момсен
*Години:17
*Силаѝ:Контрол над умове
*Външен вид:Тя е изключително красива и сладка,има синмньо-зелени очи(когати използва силата си очите й стават карамелени), има къса златисто руса коса.Тейлър е с страхотно тяло, облича се леко пънк(по скоро рок).Тя е много висока(не прекалено, около 1,67м.)Любимият и сезон е лято,тогава мисли че се облича по хубаво и й върви с момчетата.
*Характер:Тя е мила и добра докато не я ядосаш, токаво може от добра и мила да стане лоша и зла.Много обича да слуша музика и да се събира с приятелите си.Харесва групи с рок звуяене от рода на "Linking Park".Харесва мусколисти момчета с спортна натура,като плажен волейбол баскетбол, но не и футбол.Тя мрази футболистите.Обича да излиза и да стои сама понякога, също така и да се разхожда на тихо и спокойно място.
*История:Родена е в Австралия,баща й е австралиец, а майка й Италианка.Баща й е бил много влиятелен бизнесмен в Австралия, но когато е била на 2 баща й е жестоко убит от врагове на семейството.Майка й моли бавачката на Тейлър да я вземе като свое дете, за да я предпази.Когато е на 14 тя открива своята дарба, след като "майка й" й разбира прави всичко върможно да отдалечи Тейлър от мисълта да я използва постоянно.Тя вече е на 17 и се опитва да живее самостоятелно.Опитва се да използва дарбата си за добро.
*Снимка: Герои на Вампирите 18hyqb


Последната промяна е направена от Taylor Momsen на Чет Фев 17, 2011 9:23 am; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
Michaela Kuatrochioke
Админ
Админ
Michaela Kuatrochioke


Сила : Пирокинеза
Гадже : търси си

Герои на Вампирите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на Вампирите   Герои на Вампирите EmptyСря Фев 16, 2011 10:09 am

Одобрена!
Върнете се в началото Go down
https://adamhils.bulgarianforum.net
Катрин Сойерс
Вампир
Вампир
Катрин Сойерс


Сила : Любовна аура
Гадже : Lucas James
Брат/Сестра : Рон Сойерс

Герои на Вампирите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на Вампирите   Герои на Вампирите EmptyСря Фев 16, 2011 12:34 pm

Име: Катрин Петкова
Възраст: 17
Сила: Любовна аура

Характер: Кат има трудно детство, но това не може да я сломи по някакъв начин. Нещата, които е преживяла не ги пожелава и на най-заклетия си враг, но смята че тази съдба е била избрана за нея и тя не може да се оплаква. Просто няма права на това.
Въпреки всичко Кат е с вечната лъчезарна усмивка и никога не показва какво е вътре в нея. Предпочита хората да я познават като винаги положително настроената, отколкото да знаят колко черногледа е всъщност.
Катрин твърдо седи зад две изказвания за себе си: "Аз съм винаги права, другите грешат" и "Ако светът е срещу мен, толкова по-зле за него". Винаги е готова да спори и да защити мнението си по всеки възможен начин.
Понякога си пада злобарка, доста е злопаметна и много трябва да се внимава за действията й.

История:Има трудно детство , Кат живее до 15тата си година в дом за сираци в Лондон където е оставена още като е била на 2, а имала по голямо братче с една година.Когато я оставили те ги разделили.
По незнайна причина на дясното си рамо е имала белег по рождение напомнящ на вълча лапа, което стряскало всички и нито едно семейство, пленено не пръв поглед от нея, не искало да я осинови.
Момиченцето израства там, но е вечно отритвано от всички, защото са се стрхували от нея. Единствния й приятел се оказва пазача на дома, но той пък злопотребява с момичето и когато тя е на 12 я изнасилва.
Гаврата с детето се повтаря отново и отново, тя не смее да каже на никого, защото ще я изкарат лъжкиня.
На 15 години вече не издържа и бяга от дома. Една година живее на улицата, а на 16 един прекрасен мъж я подслонява,но се оказва ,че този мъж е вампир и така тя му позволява да превърне и нея в такъв .
От детската й случка насам не вярва на мъже. Решена е да си "умре" сама с куп кучета или котки.Сега има за цел да намери брат си , а единственото което знае за него е как изглежа.
Кат е запалена по външния си вид и никога не излиза без олгледалце..

Външен вид: Има руса коса, дълга до плешките. Естествения й вид е леко начупена и къдрава, но тя обича да я изправя. Не обича да е в един и същи вид, обича промените. Има страхотна усмивка и магнетичен заразителен смях. Когато се цупи е
изключително сладка. Очите й са големи, определяни като "котешки" небесно сини са, . Висока е 1,67(джобно гадже), с атлетично тяло и страхотна фигура.
. Цвета на косата, понякога и очите.Има адски бяла кожа..

Герои на Вампирите KatieSkadoske


Последната промяна е направена от Катрин Сойерс на Пет Фев 18, 2011 8:02 am; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
http://thenightschool.vampire-legend.com
AC-DC
Админ
Админ
AC-DC



Герои на Вампирите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на Вампирите   Герои на Вампирите EmptyСря Фев 16, 2011 12:36 pm

Перфектен герой...одобрена си,добре дошла!!!
Върнете се в началото Go down
Емили Грейс
Вампир
Вампир
Емили Грейс


Сила : Видения
Гадже : Търси ~~
Брат/Сестра : --

Герои на Вампирите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на Вампирите   Герои на Вампирите EmptyЧет Фев 17, 2011 11:11 am

*Име: Емили Грейс
*Години - 20
*Сила: Видения
*Външен вид: Емили е висока, стройна и с дълги крака. Тя има дълга, тъмно кестенява копринено мека коса. Очите и' са пъстри,в зависимост от времето. Когато е слънчево са сини,облачно - зелени а когато е дъждовно - кафеви. Косата и в повечето време е начупена, но има и случаи в които я изправя. Обича да носи рокли,но има случаи в които си слага и къси панталонки с тениска.
*Характер: Емили е спокойно момиче. Обича да е навън с приятели,не обича да е сама вкъщи. Когато се ядоса определено не трябва да сте наблизо..става страшно. Но това се случва много рядко. Тя винаги е в добро настроение. Обича животните,обича да снима с фотоапарата си..
*История: Ем е била бебе когато родителите и' починали. Останала е да живее при баба си,която била вампир. След много години,когато бабата на Емили била болна,решила да разкрие тайната на семейство Грейс. Разказала и' как родителите и' били превърнати във вампири. Емили била във шок,когато научила,че всички освен нея били вампири и умолявала баба си да я превърне,за да може тя също да е вампир. Баба и' не се съгласила,но когато разбрала че е на прага на смъртта,се примирила и превърнала Ем. След няколко месеца Емили се разделила и с баба си. Вече била на осемнадесет..сама.. Решила да започне да обикаля света..Отишла в Италия,където намерила любовта си. Но той и' забил нож в гърба. Тя много се разстроила и решила да се засели в едно градче ... Адамхилс.. До сега не е имала друга връзка, и то сериозна, но много иска да има...
*Снимка: Кликус <~
Върнете се в началото Go down
Michaela Kuatrochioke
Админ
Админ
Michaela Kuatrochioke


Сила : Пирокинеза
Гадже : търси си

Герои на Вампирите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на Вампирите   Герои на Вампирите EmptyЧет Фев 17, 2011 11:14 am

Ами характера ти е кратичък,но си одобрена!Добре дошла! ;]]
Върнете се в началото Go down
https://adamhils.bulgarianforum.net
Рон Сойерс
Вампир
Вампир
Рон Сойерс


Сила : Телекинеза
Гадже : Миранда Стрийм
Брат/Сестра : Катрин Сойерс,Братовчедка : Ан Фрей

Герои на Вампирите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на Вампирите   Герои на Вампирите EmptyЧет Фев 17, 2011 12:48 pm

Име: Рон Сойерс
Години: 18
Сила: Телекинеза
Външен вид: Има руса не много дълга коса.Очите му са сини,не много тъмни.
Обича да се потдържа като ходи на фитнес.Също така се грижи и за външният си вид.
Характер:Добър,мил.Отнася се добре с хората,въпреки че е вампир.
Колкото и спокоен да е , лесно може да бъде ядосан.Необича да се бие.
Обича да се забавлява с приятели.Когато се захване с нещо винаги го довършва до край.Непонася подмазвачите и интригантите.

История: Роден е в New York.Родителите му умират когато е на 11.Живее с чичо си и леля си.Докато са пътували с приятеля му са катастрофирали.Любовта на живота му умира на място,но като по чудо той оцелява.Няколко месеца по-късно се запознава с някакъв мъж който се оказва вампир.След няколко дни и той бива превърнат.От самота той започва да обикаля навсякъде в търсене на нов дом.

Снимка : Герои на Вампирите Alexpettyferiamnumberfo
Върнете се в началото Go down
AC-DC
Админ
Админ
AC-DC



Герои на Вампирите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на Вампирите   Герои на Вампирите EmptyЧет Фев 17, 2011 12:50 pm

Ти също си сложи аватар и си одобрен!
Върнете се в началото Go down
Tim C. Leedom
Вампир
Вампир
Tim C. Leedom


Сила : Превъплъщение
Гадже : single
Брат/Сестра : unknown

Герои на Вампирите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на Вампирите   Герои на Вампирите EmptyПет Фев 18, 2011 10:20 am

Име: Тимъти Лийдъм

Години: 19 човешки / 11 вампирски

Сила: Превъплъщение

Външен вид: Не съм много висок, нисък съм дори за вампир. Имам руса коса, очите ми са кафеви, но често менят цвета си, радко по мое желяние, разбира се. Имам доста татуировки, за мен те са символ на вечността, не могат да се заличат точно като факта, че съм вампир. Не обръщам изключително внимание на дрехите, които нося, все пак трябва да са удобни, никога не се знае кога ще ти се наложи неочаквано да си плюеш на петите...

Характер: Обичам да рискувам, правя го прекалено често и също толкова често си патя заради проявената глупост. Не обичам да съм сред хора, освен ако не е наложително и "професията" не го изсиква... Като цяло съм единак, обичам да съм сам, така се чувствам най - сигурен, че няма да нараня никого. Не че мразя хората или нещо подобно, не ми харесва, че се нуждая от кръвта им, за да оцелея, но такова е положението. Харесвам страшни филми, особено с вампири, лошото на всичките е, че почти винаги ние сме лошите. Трудно е да се каже, че не обичам да пътувам, но напоследък ми се налага да го правя прекалено често. Търся нов град и оставам за около седмица, не мисля да променям начина си на живот, не би било в моя полза, ако го направя.

История: Израстнал съм в Лондон, дъждовния град. От малък знам, че по света се разхождат създания, хранещи се с човешка кръв, но сякаш не ми се искаше да повярвам, че това е истина, възприемах ги по - скоро като лошите герои от комиксите, които четях. Баща ми, Джон искаше да съм на ясно с опасностите, които крие света, но това негово желание не се осъществи по начина, по който се е надявал...
Той твърдеше, че е имал близка среща с вампир и оттогава сякаш беше обсебен от свръхспособностите, които притежавал... Отначало беше забавно, както на мен, така и на майка ми, но след известно време баща ми звучеше като откачен и беше на път да загуби малкото си останал здрав разум. Майка ми се опитваше да му помогне, записваше му часове при психолози, които му изписваха безброй много хапчета, без абсолютно никакъв ефект. Един ден майка просто не издържа, наговори един куп глупости в лицето на баща ми, че бил луд и всякакви такива, после си събра багажа, накара ме да си събера и моя и се изнесохме от къщи. След около седмица адвокатите на майка ми се срещтнаха с баща ми и успяха да уредят развод по взаимно съгласие.
С майка ми се преместихме в нов град и започнахме на чисто. Баща ми ми липсваше, разбира се, но се стараех да не мисля за него, а да помагам на майка си, до колкото това е възможно.
Изминаха няколко месеца от тъй наречения ни "нов живот", когато една вечер се почука на вратата. Отидох да отворя и не можех да повярвам на очите си, пред мен стоеше баща ми. Но не изглеждаше като себе си, сякаш в него имаше нещо променено, нещо различно... Баща ми влезе вътре без да обели нито дума, без дори да ме поздрави и се отправи към кухнята, от където се чуваше шум от течаща вода, майка ми сигурно миеше чиниите. Когато чу звукът от приближаващи се към нея стъпки, майка ми се обърна и видя баща ми. Усмихна му се и се приближи към него, предполагам, че вече беше преодоляла факта, че са разделени...
Последвалият момент се е запечатал в съзнанието ми и предполагам, че никога няма да го забравя. Като се замисля, кой би забравил шокиращата гледка на единия от родителите си, захапал гърлото на другия и крещейки през някоко секунди: " Сега вярваш ли ми? Ти ме принуди да стана такъв, ти си виновна! Отдели ме от детето ми и сега ще си платиш скъпо за това!" Баща ми се държеше като откачен, сякаш няколко месеца е стоял в клетка и сега излива целия си гняв върху майка ми. След като тялото на майка ми се свлече безжизнено на земята, баща ми се обърна и ме погледна, сякаш се бореше със себе си. Накрая не издържа и впи зъбите си и в моето гърло, само че не успя да издържи до края, нямаше силата да ме убие, затова ме остави полужив да лежа на пода и излезе от къщата. Събудих се след няколко часа и по - объркан от всякога започнах втория си "нов живот".

Герои на Вампирите Hayden-in-Details-Magazine-hayden-christensen-785861_287_400
Върнете се в началото Go down
Michaela Kuatrochioke
Админ
Админ
Michaela Kuatrochioke


Сила : Пирокинеза
Гадже : търси си

Герои на Вампирите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на Вампирите   Герои на Вампирите EmptyПет Фев 18, 2011 10:26 am

awwww..не нямам думи..просто уникален герой..ами..Добре дошъл,слънчице! ;]]p
Върнете се в началото Go down
https://adamhils.bulgarianforum.net
Brooke Davis
Вампир
Вампир
Brooke Davis


Гадже : -
Брат/Сестра : -

Герои на Вампирите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на Вампирите   Герои на Вампирите EmptyПон Фев 21, 2011 1:08 pm

*Име: Брук Дейвис

*Години : 19 човешки / 2 вампирски

*Сила : Телекинеза

*Външен вид: Макар и малко нисичка, Брук не отстъпва по нищо на топ моделите. Лъчезарна, с магнетично изражение и пленяваща усмивка, за нея няма непостижими цели. Косата и е средно дълга и леко начупена, кафява с червеникав отенък, но обича да си прави експерименти с нея, така че можете да я видите във всякакви разновидности. Тревисто зелените и очи и страхотното тяло допринасят за невероятната й визия.

*Характер : Колкото и да е сладка и дружелюбна да изглежда, тя е способна да сбъдне всеки твой кошмар. В повечето случаи се държи като ледена кралицаи и типична кучка, но все пак е вампир...Мнооого рядко някой може да проникне зад "стената от тръни" около нея и да я види в истинската й светлина. Обича ролята на лидер. Гордостта й е преди всичко, дори да я боли. Към приятелите си е честна и откровенна. Истинските й такива я познават като забавен и искрен човек. Често е доста несериозна, но според нея на света няма нещо, което да си заслужава изцяло вниманието й, или ако има тя просто не го е намерила още. Макар да е само на две години (вампирски естествено) се старае всячески да го прикрива...Използва лещи и грим (макар, че той не й е нужен) защото обича да е сред хора и да се забавлява заедно с тях (понякога не толкова безобидно за тях, но се старае да се контролира).

*История : Родена е в Манхатън, Ню Йорк. От малка винаги е имала всичко, което си пожелае. Баща й е бил бизнесмен, а майка й има собствена фирма за дрехи и модно списание. Когато става на 15 обаче баща й напуска нея и майка й, заради секретарката си, с която заминават за Европа. След този случай майка й се отчуждява от нея и се концентрира върху кариерата си във Ел Ей. И така Брук остава сама в голямата къща, единствено със икономката си. От тогава спира да вярва в мечтите и живее за мига, защото не винаги е сигурно, че утре може да дойде. Една вечер, малко след деветнадесетия й рожден ден, когато се връща от купон на своя приятелка бива нападната от вампир. Той е избягал, защото е чул полиция и я е хвърлил в някаква пропаст на границата между живота и смъртта. За щастие оживява, но се превръща в това, което е сега. Налага се да се премести веднага, тъй като всички знаят, че тя е мъртва и да загърби миналото си. Мести се в този град с надеждата да се задържи поне малко, тъй като и е омръзнало да обикаля от град на град.
*Снимка


Герои на Вампирите 3012327L
Върнете се в началото Go down
AC-DC
Админ
Админ
AC-DC



Герои на Вампирите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на Вампирите   Герои на Вампирите EmptyВто Фев 22, 2011 5:50 am

Одобрена Герои на Вампирите 941548 Добре дошла Герои на Вампирите 941548
Върнете се в началото Go down
Brooke Davis
Вампир
Вампир
Brooke Davis


Гадже : -
Брат/Сестра : -

Герои на Вампирите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на Вампирите   Герои на Вампирите EmptyВто Фев 22, 2011 6:26 am

Благодаря, благодаря. Герои на Вампирите 2116 Герои на Вампирите 941548
Върнете се в началото Go down
Evan Rachel Wood

Evan Rachel Wood



Герои на Вампирите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на Вампирите   Герои на Вампирите EmptyЧет Юли 07, 2011 3:11 am

Име-Evan Wood

Години -22

Сила -Телепатия

Външен вид -Косата й е русо-оранжева,а очите светло сини.Има много фино и нежно излъчване,допълнено със силно изразена женственост.Винаги и грациозна и изтънчена.Облича се винаги с вкус,преобладават тоалетите й с черен цвят.Средна на ръст.

Характер -Тя е царствена,горда, дръзка,величествена и от класа.Не понася неучтивостта,привърженик е на добрите обноски и маниери,но понякога се държи цинично и арогантно. Строга и критична, не раздава лесно комплиментите си.Рядко приема нещата на сериозно,обича развлеченията и приятните и не ангажиращи флиртове .Харесва й да се закача и заяжда с някого,но винаги го прави изтънчено.Не се вълнува от мнението и приказките на околните.Не се задържа дълго на едно място, живее динамично, смее се шумно и не крие чувствата си.Обожава всякакъв вид изкуство!

История -Родена е в Ню Йорк,няма братя и сестри.Майка й и баща й са били влиятелни личности.Живее съвсем обикновенно докато една нощ не катастрофира тежко.За нейно щастие вампир ,присъствал на мястото на инцидента, я "спасява",превръщайки я в една от тях.Но и до ден днешен тя се опитва да намери вампирът,обрекъл я на този неестествен живот.В последствие все повече й харесва този нов начин на живот.Добре и внимателно подбира хората,на които възнамерява да вкуси кръвта.Примамва ги изкусно,най-вече плътски.Мрази хората от миналото си..много неща около нея остават мистерия.

Снимка -Герои на Вампирите 6a00d8341c630a53ef011570728983970c-320wi
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Герои на Вампирите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на Вампирите   Герои на Вампирите Empty

Върнете се в началото Go down
 
Герои на Вампирите
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Герои на Върколаците
» Герои на Ангелите
» Герои на Демоните
» Герои на Шеипшифтъри
» Герои на Самодиви

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
ДА ЖИВЕЕ МЕТЪЛА :: Начало :: Конкурси-
Идете на: