ДА ЖИВЕЕ МЕТЪЛА
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


САМО МЕТЪЛ
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Южния Парк

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
AC-DC
Админ
Админ
AC-DC



Южния Парк Empty
ПисанеЗаглавие: Южния Парк   Южния Парк EmptyСря Фев 16, 2011 7:34 am

Южния Парк IMG_14340
Върнете се в началото Go down
Michaela Kuatrochioke
Админ
Админ
Michaela Kuatrochioke


Сила : Пирокинеза
Гадже : търси си

Южния Парк Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Южния Парк   Южния Парк EmptyСря Фев 16, 2011 9:29 am

Беше късно,някъде към осем-девет часа,луната изгряваше,а наоколо беше тъмно.Само лампите осветяваха пътечката в парка.Михаела разхождаше малкото си кученце,порода Пекинез.Всичко беше тихо,нямаше жива душа,тук таме минаваше някой велосипедист забързано,може би ги беше страх да стоят тук сами през ноща или просто имаха спешна работа,но Михаела нито бързаше,нито беше от страхливите,беше спокойна и дори весела.Изведнъж Тими полудя и се затича напред влачейки стопанката си след себе си.Тя изпусна каишката и се затича след него.Спря когато видя пред себе си..
Върнете се в началото Go down
https://adamhils.bulgarianforum.net
Катрин Сойерс
Вампир
Вампир
Катрин Сойерс


Сила : Любовна аура
Гадже : Lucas James
Брат/Сестра : Рон Сойерс

Южния Парк Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Южния Парк   Южния Парк EmptyЧет Фев 17, 2011 4:58 am

Тъкмо се разхождах ,когато срещу мен се затича куче, а след него бягаше момиче , което явно беше изпуснало каишката. Усмихнах се и клекнах да погаля кучето , а след това се изправих усмихвайки се на момичето ,което спря пред мен.
- Здравей, аз съм Катрин - казах и аз и отново погалих кучето и .
- Внимавай може да го загубиш следващия път .
Върнете се в началото Go down
http://thenightschool.vampire-legend.com
Michaela Kuatrochioke
Админ
Админ
Michaela Kuatrochioke


Сила : Пирокинеза
Гадже : търси си

Южния Парк Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Южния Парк   Южния Парк EmptyЧет Фев 17, 2011 5:02 am

Михаела хвана каишката на кученцето си и се изправи.Усмихна се на непознатото русокосо момиче и каза весело:
-Здравей!Аз съм Михаела!
След като дръпна леко каишката,за да покаже на Тими,че не му е позволено дори да помръдне,отново се обърна към момичето и акза леко разсеяно:
-Ами..да..май трябва..
Върнете се в началото Go down
https://adamhils.bulgarianforum.net
Катрин Сойерс
Вампир
Вампир
Катрин Сойерс


Сила : Любовна аура
Гадже : Lucas James
Брат/Сестра : Рон Сойерс

Южния Парк Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Южния Парк   Южния Парк EmptyЧет Фев 17, 2011 5:06 am

- Приятно ми е - казах й аз и се усмихнах.
- Но все пак той е само едно непослушно куче - погалих го отново и се усмихнах на Михаела.
- Е как ти викат на галено? - попитах я аз гледайки я в лицето беше красиво момиче това нямаше спор..А и изглеждаше приятна и мила
Върнете се в началото Go down
http://thenightschool.vampire-legend.com
Michaela Kuatrochioke
Админ
Админ
Michaela Kuatrochioke


Сила : Пирокинеза
Гадже : търси си

Южния Парк Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Южния Парк   Южния Парк EmptyЧет Фев 17, 2011 5:13 am

Михаела се усмихна отново и каза:
-Май съм го разглезила прекалено..-и се нацупи леко,но после се засмя и отговори на въпроса й.
-Миши.Звучи странно,но..-засмя се и попита на свой ред-А на теб?
Наистина най-накрая срещна едно почти нромално момиче.Беше й писнало от надути,мрачни и потайна,хубаво е да не си прекалено разкрит,но чак пък толкова..
Върнете се в началото Go down
https://adamhils.bulgarianforum.net
Катрин Сойерс
Вампир
Вампир
Катрин Сойерс


Сила : Любовна аура
Гадже : Lucas James
Брат/Сестра : Рон Сойерс

Южния Парк Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Южния Парк   Южния Парк EmptyЧет Фев 17, 2011 5:19 am

- Трябва малко да го стегнеш. - казах и аз и се засмях
- Кат,Кати както ти харесва ,така можеш да ми викаш.- каза и тя усмихвайки й се. Най - накрая намри някого с когото да може да говори нормално като хората без,това момиче определено не носеше маска и аз наистина започвах да я харесвам.
- Е Миши , звучи сладко. Искаш ли да се разкарваме заедно? - попитах я аз с лъчезарна усмивка на лицето
Върнете се в началото Go down
http://thenightschool.vampire-legend.com
Michaela Kuatrochioke
Админ
Админ
Michaela Kuatrochioke


Сила : Пирокинеза
Гадже : търси си

Южния Парк Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Южния Парк   Южния Парк EmptyЧет Фев 17, 2011 5:22 am

-Ами като го погледнеш от тази страна..-започна колебливо Михаела,но се засмя звънливо и каза-Разбира се!
Освен това,че беше свясна и,че се казва Катрин,Михаела не знаеше нищо друго за русокоската,затова реши да я поразпита малко.
-Таа..Кати..от къде си?
Върнете се в началото Go down
https://adamhils.bulgarianforum.net
Катрин Сойерс
Вампир
Вампир
Катрин Сойерс


Сила : Любовна аура
Гадже : Lucas James
Брат/Сестра : Рон Сойерс

Южния Парк Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Южния Парк   Южния Парк EmptyЧет Фев 17, 2011 5:28 am

- От Лондон , за съжаление съм израснала в домове за сираци... - казах и аз незнайно защо ,имах доверие на това момиче въпреки ,че не я познавах ми дъхваше голямо доверие.
- Ами ти от каде си? - попитах я аз на свой ред усмихвайки й се. Вървейки по алеята, а кучето и определено искаше отново да се измъкне от каишката му...
Върнете се в началото Go down
http://thenightschool.vampire-legend.com
Michaela Kuatrochioke
Админ
Админ
Michaela Kuatrochioke


Сила : Пирокинеза
Гадже : търси си

Южния Парк Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Южния Парк   Южния Парк EmptyЧет Фев 17, 2011 5:35 am

-О,съжалявам!-възкликна Михаела.Не биваше да засяга тази тема,но уви-направи го и сега съжаляваше.
-Калифорния.-усмихна се и каза-Предполагам си някъде на моите години..?!
И наистина беше така,не й се вярваше да е по-малка или по-голяма от нея.
Тими обаче не желаеше да стои на едно място и се затича с всичка сила напред,като дръпна Михаела след себе си,този път тя пусна доброволно каишката,не й се искаше да се влачи по земята след него.Това я ядоса.Очите й присветнаха и се оцветиха мигновенно в аленочервено.Тя направи сърдита физиономия и каза заканаително:
-Ах ти..малко лигавниче такова..!
Затича се със скоростта на светлината,като тялото й изглеждаше като мъгла,заради скоростта.Стигна го много бързо,хвана каишката и го вдигна,така че Тими висеше от нея.Погледна го право в черните сълзливи очички и той мигом се укроти,сякаш го бе уплашила адски много с този червен и искрящ поглед.След това го пусна на земята и възвърна нормалния си вид.Върна се при Катрин и се усмихна сякаш нищо не е станало.
-Аз трябва да тръгвам!Ще се видм!Чао!-каза и се затича нататък по алеята.
Върнете се в началото Go down
https://adamhils.bulgarianforum.net
Исабел Моргенстърн
Ангел
Ангел
Исабел Моргенстърн


Сила : Ледена ефира

Южния Парк Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Южния Парк   Южния Парк EmptyПет Мар 04, 2011 11:48 am

Бих отишла веднага в някой бар, но за жалост бе още рано за такива дейности от моя страна. Небето вече беше потъмняло и то доста, тоест се свечеряваше и все пак щеше да дойде времето за баровете и забавленията, каквито би трябваоло да има тук.
Повървях, повървях и накрая седнах, понеже обувките ми убиха. веднъж да обуя пладформи, а не токове и те да ми убият! Какъв късмет само! Е, не се учудвам. никога не съм имала големия късмет, сега ли да се появи. Седнах на пейката, която беше най-близо до мен. Огледах се и наляво, и на дясно все едно пресичах светофар. Почти нямаше никого. Разхождаха се сампо някакви двойки, които смятаха, че беше романтично да се разхождаш в парка вечер. колко клиширано, ввсе едно гледах сапунка. Никога не съм правила така, беше доста скучно. Да вървишм, да мълчиш и да се правих, че гледаш замислено звездите. Че да не съм астронавт?!
Ох, как можах да облека тази пола. Кой носи по зимно време клин и дънкова пола, която всъщност си беше късичка за такова време. Е, изобщо не ме интересуваше какво носеха и не носеха другите. Имах свой собствен стил - понякога шантав и забавен,но друг път просто бях себе си, изразена чрез дрехи.
Потърках ръцете си с цел да ги стопля, но без особен успех.
Върнете се в началото Go down
Миранда Стрийм
Ангел
Ангел
Миранда Стрийм


Сила : Клониране
Гадже : Рон Сойерс

Южния Парк Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Южния Парк   Южния Парк EmptyСъб Мар 19, 2011 7:17 am

Беше ми скучно а на вън времето беше мрачно и след малко щеше да завали силен дъжд.Просто го усещах нито знаех как но беше така.Реших да отида до Южния парк и да се разхождам.На вън нямаше никого затова реших да разперя белите си криле и да походя малко.Исках да се отпусна малко мразех да крия от всички какво съм.КОгато разперих белите си криле започнах да крача бавно из парка а след това хванах едната си ръка и тогава седнах на една пейка.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Южния Парк Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Южния Парк   Южния Парк Empty

Върнете се в началото Go down
 
Южния Парк
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Увеселителен парк
» Увеселителен парк "Дисниленд"

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
ДА ЖИВЕЕ МЕТЪЛА :: Адамхилс :: Центъра-
Идете на: