ДА ЖИВЕЕ МЕТЪЛА
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


САМО МЕТЪЛ
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Скалния водопад

Go down 
3 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
AC-DC
Админ
Админ
AC-DC



Скалния водопад Empty
ПисанеЗаглавие: Скалния водопад   Скалния водопад EmptyСря Фев 16, 2011 7:48 am

Скалния водопад 3010023q


Последната промяна е направена от Lucas James на Пон Фев 21, 2011 4:12 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Nikki James
Ангел
Ангел
Nikki James


Сила : Регенериране
Брат/Сестра : Lucas James

Скалния водопад Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалния водопад   Скалния водопад EmptyПон Фев 21, 2011 2:26 am

Беше ми скучно, мразех да ми е скучно, когато умра щях да имам предостатъчно време да скучая. Сега, сега исках да се забавлявам исках адреналин и какво по хубаво от скачане от скали. Облякох се и ето ме тук, на върха на скалата, водопада кънтеше под мед, водите му се разбиваха в езерото долу. Усмихнах се широко, свалих ботушите си, дънките и блузката, студът не ми пречеше, напротив правеше всичко това още по - забавно. Застанах на ръба на скалата, протегнах ръце напред и скочих, вятърът удряше лицето ми, а аз падах надолу заедно със снежинките. След няколко мига се приземих в кристално синьото езеро, потопих се надълбоко, а след това си проправих път към повърхността, когато се показах над водата, загладих назад косата си и се отпуснах върху водата.
Върнете се в началото Go down
http://gossipgirlrpg.bulgarianforum.net/forum
Nathan Smith
Ангел
Ангел
Nathan Smith


Сила : Свръх сила

Скалния водопад Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалния водопад   Скалния водопад EmptyПон Фев 21, 2011 4:55 am

Излязох от нас,запътих се към скалния водопад,един приятел ми бе казал,че този водопад е много хубав и исках да го видя.
Дълго време се чудех на къде да тръгна,но накрая се ориентирах и пристигнах на водопада.
Еха,това наистина беше едно от местата,който трябваше да посетя до сега.
Седнах и се загледах към водопада.По едно време ми се стори,че някой падна отгоре.
Изправих се.След малко на порърхноста се появи едно момиче.
-Здрасти! - извиках аз. - Добре ли си? - попитах я разтревожен.
Върнете се в началото Go down
Nikki James
Ангел
Ангел
Nikki James


Сила : Регенериране
Брат/Сестра : Lucas James

Скалния водопад Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалния водопад   Скалния водопад EmptyПон Фев 21, 2011 5:30 am

Малко след като се появих на повърхността на водата чух нечии глас. Огледах се и видях не брега да стои момче, определено беше секси, но изглеждаше разтревожен, тогава чух въпроса му
- О, да идеално - казах усмихвайки се чаровно
- Защо не дойдеш да ми правиш компания, водата е страхотна - казах с все същата чаровна, но и леко похотлива усмивка. Повечето хора биха си помислили, че съм луда, но на мен ми харесваше, къде беше тръпката да плуваш лятото?
Върнете се в началото Go down
http://gossipgirlrpg.bulgarianforum.net/forum
Nathan Smith
Ангел
Ангел
Nathan Smith


Сила : Свръх сила

Скалния водопад Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалния водопад   Скалния водопад EmptyПон Фев 21, 2011 8:15 am

Засмях се.
Явно си прекарваше много добре,а и все пак на мен ми беше скучно.
Времето не беше много хубаво,но аз можех да издържа на всякакви градуси,затова се усмихнах на момичето и се приблихих малко към водопада.
-Добре идвам... - казах аз и скочих във водата.
След малко се озовах близо до нея.
-Наистина е много приятно! - отбелязах и се засмях,след което се приближих малко към нея. - Между другото,аз съм Нейтън Смит! - представих `и се аз.
Върнете се в началото Go down
Nikki James
Ангел
Ангел
Nikki James


Сила : Регенериране
Брат/Сестра : Lucas James

Скалния водопад Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалния водопад   Скалния водопад EmptyПон Фев 21, 2011 8:28 am

Той се усмихна и се съгласи да дойде, приближи се до водата и след малко вече беше до мен
- Казах ти - засмях се леко и отпуснах глава назад
- Ники, Ники Джеймс - представих му се аз
- Какво води само момче тук? - попитах любопитно. Обикновено на такива места момчетата ни водеха за да спечелят сърцата ни, колко безумно от тяхна страна.
Върнете се в началото Go down
http://gossipgirlrpg.bulgarianforum.net/forum
Nathan Smith
Ангел
Ангел
Nathan Smith


Сила : Свръх сила

Скалния водопад Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалния водопад   Скалния водопад EmptyПон Фев 21, 2011 8:32 am

Обърнах се към нея.
-Чесно да ти кажа,исках да остана малко сам! - обясних 'и аз и започнах да плувам по гръб.Из между дърветата проникваше слънцето.
Беше много приятно и хубаво време.
-А ти защо си тук? - зададох един от първите си въпроси аз и продължих да прувам като се оттласквах.
Върнете се в началото Go down
Nikki James
Ангел
Ангел
Nikki James


Сила : Регенериране
Брат/Сестра : Lucas James

Скалния водопад Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалния водопад   Скалния водопад EmptyПон Фев 21, 2011 8:47 am

- Скуката, нуждата от адреналин - свих рамене
- Извинявай, че провалих плановете ти - казах оглеждайки го. Трябва да призная, че беше доста секси, но ми се струваше, че е доста малък, но това не ми пречеше да се забавлява, нали така. Никой не говореше за сериозно връзки, всъщност съществуваше ли подобно нещо като сериозна връзка? Усетих се, че стоя почти неподвижно, загледана в него затова реших да се раздвижа, отдалечих се малко от него и се гмурнах. Плувах по дъното, сякаш се намирах в басейна, но тук беше малко по - дълбоко и много по - красиво, след няколко минути се показах отново на повърхността.
Върнете се в началото Go down
http://gossipgirlrpg.bulgarianforum.net/forum
Nathan Smith
Ангел
Ангел
Nathan Smith


Сила : Свръх сила

Скалния водопад Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалния водопад   Скалния водопад EmptyПон Фев 21, 2011 11:19 am

Засмях се.
След което се потопих и започнах да плувам.
След малко излязох от другата страна на момичето.Усмихнах 'и се и погледнах към нея.
Заплувах.Стигнах до нея и изпръсках малко вода към нея.
-На колко години си? - попитах я любопитен и изпръсках още вода към нея.
Върнете се в началото Go down
Nikki James
Ангел
Ангел
Nikki James


Сила : Регенериране
Брат/Сестра : Lucas James

Скалния водопад Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалния водопад   Скалния водопад EmptyПон Фев 21, 2011 11:46 am

Той също се потопи и след малко се появи от другата ми страна, попита ме на колко години съм и аз се усмихнах
- Според теб на колко съм? - попитах любопитно повдигайки вежда. Отпуснах се по гръб над водата, продължаваше да вали слабо, но въпреки това беше приятно. Загледах се в небето и в дърветата на върха на скалата
- Какво е мнението ти за адреналина - попитах любопитно поглеждайки го и отново повдигнах вежда.
Върнете се в началото Go down
http://gossipgirlrpg.bulgarianforum.net/forum
Nathan Smith
Ангел
Ангел
Nathan Smith


Сила : Свръх сила

Скалния водопад Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалния водопад   Скалния водопад EmptyПон Фев 21, 2011 11:55 am

Продължих да плувам,след което рязко спрях.
Ама аз не трябваше да я питам за годините,все пак тя е момиче,а те обикновено не си казваха годините.И когато ме попита на колко е според мен,аз се зясмях и продължих да плувам.
По - късно ме попита какво мисля за адреналина.
-Обичам адреналина... - казах бързо и се потопих,излязох на повърхноста. - Чувството е страхотно. - допълних аз и отново се потопих. - От колко време си в града? - зададох следващия си въпрос.След което се изправих и се потопих рязко,като изпуснах дъха си и застанах на дъното,а после се изтласках нагоре.
Върнете се в началото Go down
Nikki James
Ангел
Ангел
Nikki James


Сила : Регенериране
Брат/Сестра : Lucas James

Скалния водопад Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалния водопад   Скалния водопад EmptyПон Фев 21, 2011 12:13 pm

Той каза, че обича адреналина, идеално момче по мой вкус, страхотно. Потопих се още веднъж, след това реших, че е време за нов скок. Нейтън ме попита откога съм в града, а аз се замислих за миг
- Родена съм тук, но живях известно време в Мадрид и наскоро се завърнах - казах с усмивка
- Колкото и невероятен да е Мадрид, тук е домът ми - свих рамене и тръгнах да излизам от водата
- Идваш ли? - попитах поглеждайки го. Тръгнах по пътеката нагоре към върха на скалата за нов скок. Можех да използвам крилата си, но така беше някак по забавно, вървях боса по снега към нова доза адреналин.
Върнете се в началото Go down
http://gossipgirlrpg.bulgarianforum.net/forum
Nathan Smith
Ангел
Ангел
Nathan Smith


Сила : Свръх сила

Скалния водопад Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалния водопад   Скалния водопад EmptyПон Фев 21, 2011 12:39 pm

Тя ми разказа историята си,след което излезе от водата.
Тръгна нагоре,сигурно за нова доза адреналин,попита ме дали отивам с нея.
-Идвам! - казах 'и и тръгнах след нея.
Миг по - късно вече бяхме горе.
Гледката беше страхотна.
Тя скочи и се цопна долу.Аз поледвах примера 'и и направих същото,чувството беше страхотно,готино,невероятно.
Изплувах на повърхноста.
-Аз съм тук от скоро. - отговорих на свой ред и заплувах към нея сеейки се.
Върнете се в началото Go down
Nikki James
Ангел
Ангел
Nikki James


Сила : Регенериране
Брат/Сестра : Lucas James

Скалния водопад Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалния водопад   Скалния водопад EmptyПон Фев 21, 2011 1:04 pm

Качихме се на върха на скалата, усмихнах му се, след това му намигнах, разперих ръце и скочих с главата надолу. Преди да падна във водата събрах ръцете си над главата и се потопих стигайки дъното. След малко се показах на повърхността и се огледах за Нейтън, който се появи на няколко метра от мен.
- Откъде си? - попитах любопитно.
- Какво те доведе точно тук? - попитах още по любопитно. Винаги ми е било странно как хората избираха в кой град да живеят, за мен беше въпрос на чувството за сигурност, за уют, за дом.
Върнете се в началото Go down
http://gossipgirlrpg.bulgarianforum.net/forum
Nathan Smith
Ангел
Ангел
Nathan Smith


Сила : Свръх сила

Скалния водопад Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалния водопад   Скалния водопад EmptyВто Фев 22, 2011 5:59 am

Ники ме попита какво ме е довело тук.
-Исках да напусна родния си град,защото разбрах,че съм осиновен,и сега търся истинските си родители,надявам се,някой ден да ги открия,защото имам много въпроси към тях. - отговорих аз и се гмурнах.
Тя сигурно ме мислеше за човек,но не знаех дали ще ми повярва,ако 'и кажа,че съм ангел,затова реших да я попитам без да разбере,какво имам наум. - Вярваш ли в митичните същества? - попитах любопитно и се загледах в красивите очи на момичето.
Върнете се в началото Go down
Nikki James
Ангел
Ангел
Nikki James


Сила : Регенериране
Брат/Сестра : Lucas James

Скалния водопад Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалния водопад   Скалния водопад EmptyВто Фев 22, 2011 8:56 am

- Надявам се да ги намериш и да имаш възможността да им зададеш всички въпроси които искаш - казах отпускайки се върху водата. За жалост беше спряло да вали, толкова много обичах снега, беше някак си толкова чист. Нейт ме попита дали вярвам в митични същества и аз се замислих за момент, нека видим аз съм ангел, родителите ми също, а брат ми е вампир дали вярвах в свръх същества, разбира се! Но реших да се престоря на глупаво малко момиченце
- Като съществата от приказките? Феи, леприкони, дракони, такива същества ли? - попитах разпервайки ръце върху водата.
Върнете се в началото Go down
http://gossipgirlrpg.bulgarianforum.net/forum
Nathan Smith
Ангел
Ангел
Nathan Smith


Сила : Свръх сила

Скалния водопад Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалния водопад   Скалния водопад EmptyВто Фев 22, 2011 9:22 am

Засмях се,мислех си,че е по - голяма,но явно се шегуваше с мен,защото продължи да плува.
Дали наистина се шегуваше...
-Не такива същества,искам да кажа същества като вампири,върколаци,ангели...вярваш ли,че може да съществуват в нашия свят? - казах този път по - сериозно,без да откъсвам очи от нея.
Върнете се в началото Go down
Nikki James
Ангел
Ангел
Nikki James


Сила : Регенериране
Брат/Сестра : Lucas James

Скалния водопад Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалния водопад   Скалния водопад EmptyВто Фев 22, 2011 9:51 am

Явно шегата ми не му се стори весела и той реши да зададе направо въпроса си. Сякаш се чудеше дали да си признае, че не е човек или не, въздъхнах леко. Изправих се и отидох до него, минах зад гърба му и увих ръце около шията му
- Ами ако ти кажа, че ще ме изненада ако кажеш, че си просто човек? - прошепнах на ухото му и леко го захапах
- Това брои ли се за отговор? - попитах любопитно и се отдръпнах леко назад отново отпускайки се върху водата.
Върнете се в началото Go down
http://gossipgirlrpg.bulgarianforum.net/forum
Nathan Smith
Ангел
Ангел
Nathan Smith


Сила : Свръх сила

Скалния водопад Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалния водопад   Скалния водопад EmptyВто Фев 22, 2011 11:14 am

Държеше се доста странно.
-Добре,ако ти кажа че съм ангел,ще ми повярваш ли? - попитах я рязко.
После се обърнах с гръб към нея и се потопих под вода,а когато се появих отново на повърхноста тя беше пред мен.
На сантиметри бяха лицата ни.
Засмях се и зачаках отговора 'и.
Върнете се в началото Go down
Nikki James
Ангел
Ангел
Nikki James


Сила : Регенериране
Брат/Сестра : Lucas James

Скалния водопад Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалния водопад   Скалния водопад EmptyВто Фев 22, 2011 11:21 am

Засмях се леко, той се потопи, а когато се появи лицето му беше на сантиметри от моето. Усмихнах се и го целунах, а докато го целувах разтворих черните си криле.
- А ако ти кажа, че аз също съм ангел ще ми повярваш ли - попитах с широка усмивка и повдигнах рамене. Все още бях близо до него с ръце обвити около шията му и чаках да видя реакцията му.
Върнете се в началото Go down
http://gossipgirlrpg.bulgarianforum.net/forum
Nathan Smith
Ангел
Ангел
Nathan Smith


Сила : Свръх сила

Скалния водопад Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалния водопад   Скалния водопад EmptyВто Фев 22, 2011 11:36 am

Първо тя е ангел като мен,с черни крила като мен.
Второ преди малко ме целуна.
Щях да изпадна в шок през първите няколко секунди,но после забелязах,че се усмихва,явно не е направила тези неща без да иска,явно е искала да ми каже,че е ангел,а относно целувката,сигурно е дошла от само себе си.
-Ами,вярвам ти! - казах аз.
В началото не знаех какво да направя,и затова разтворих своите криле и се наведох да я целуна.
Върнете се в началото Go down
Nikki James
Ангел
Ангел
Nikki James


Сила : Регенериране
Брат/Сестра : Lucas James

Скалния водопад Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалния водопад   Скалния водопад EmptyВто Фев 22, 2011 11:56 am

Сякаш факта, че бях като него го изненада доста, защото в началото изглеждаше доста шокиран. Но после се осъзна, разпери своите криле и се наведе да ме целуне, но аз се пуснах и се потопих във водата, а след това го изпръсках силно. Не, че не ми харесваше, просто обичах да си играя с момчетата, целувах, флиртувах, дразнех, а после си тръгвах това беше природата ми... Прибрах крилете си и се гмурнах задържайки дъхът си и когато стигнах дъното се обърнах с лице към повърхността и загледах небето. Беше интересно колко различно се виждаше всичко от под водата, след малко изплувах отново на повърхността.
Върнете се в началото Go down
http://gossipgirlrpg.bulgarianforum.net/forum
Nathan Smith
Ангел
Ангел
Nathan Smith


Сила : Свръх сила

Скалния водопад Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалния водопад   Скалния водопад EmptyВто Фев 22, 2011 12:09 pm

Засмях се.
Не очаквах точно такава реакция,но явно беше от момичетата,които обичаха да си играят с момчетата,а после ги оставяха,но преди това си играеха доста дълго време с тях.
Тя се потопи под водата и застана известно време вътре.
Реших да последвам примера 'и и прибрах крилата си,а след това се качих отново горе и се хвърлих надолу.Достигнах до такава дълбочина,че виждах и нея.
Изпуснах въздуха си и застанах така до нея.
Накрая не се сдържах и изплувах отвън,а тя ме последва.
-Щом си ангел имаш ли някакви сили? - попитах я любопитно и заплувах по гръб. - Аз например имам свръх сила.
Върнете се в началото Go down
Nikki James
Ангел
Ангел
Nikki James


Сила : Регенериране
Брат/Сестра : Lucas James

Скалния водопад Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалния водопад   Скалния водопад EmptyВто Фев 22, 2011 12:21 pm

Преди да изплувам Нейт се потопи и застана до мен, но въздухът му бързо свърши и изплува нагоре, аз се усмихнах и го последвах. Когато се показахме ме попита дали имам някакви сили
- Регенериране - отвърнах с широка усмивка. Всички умираха за някакви "готини" сили като четене на мисли или контролиране на емоциите или нещо подобно, но аз умирах за тази способност. Това си беше истинска благословия да мога да се регенерирам, колкото и тежки да бяха раните ми се възстановявах за отрицателно време. Което беше страхотно имайки се на предвид любовта ми към екстремните изживявания.
- Какво ще кажеш да отидем да пийнем някъде? - попитах с чаровна и леко лукава усмивка. Тук ми харесваше, но определено не ме свърташе на едно място.
Върнете се в началото Go down
http://gossipgirlrpg.bulgarianforum.net/forum
Nathan Smith
Ангел
Ангел
Nathan Smith


Сила : Свръх сила

Скалния водопад Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалния водопад   Скалния водопад EmptyВто Фев 22, 2011 12:30 pm

Хмм.
Регенариране си беше много хубава сила,и сигурно би било много забавно,ако и аз имах такава сила,но...
Тя ме попита дали искам да отидем някъде и да пийнем нещо.
-Защо не... - съгласих се бързо аз. - ...ти избираш мястото,но смяташ ли,че ще е добре да отидем в такъв вид. - казах и погледнах надолу.- Където и да било?
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Скалния водопад Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалния водопад   Скалния водопад Empty

Върнете се в началото Go down
 
Скалния водопад
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Райския водопад

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
ДА ЖИВЕЕ МЕТЪЛА :: Адамхилс :: Околностите-
Идете на: