ДА ЖИВЕЕ МЕТЪЛА
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


САМО МЕТЪЛ
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Бар "Скайтек"

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
AC-DC
Админ
Админ
AC-DC



Бар "Скайтек" Empty
ПисанеЗаглавие: Бар "Скайтек"   Бар "Скайтек" EmptyСря Фев 16, 2011 7:38 am

Бар "Скайтек" ZAFFIRO_BAR
Върнете се в началото Go down
Анжи Уест
Демон
Демон
Анжи Уест


Сила : Контрол над спомени
Брат/Сестра : Alex Evans

Бар "Скайтек" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Скайтек"   Бар "Скайтек" EmptyВто Фев 22, 2011 11:58 am

Едва ли щях да се прибера у дома,та аз нямах дом. Не ми беше нужен сън.. или се лъжех?
Седнах на бара и показах личната си карта,бях вече пълнолетна и можех да пия. Поръчах си една чаша уиски и два шота водка.
Едно момиче седна до мен и започна да си поръчва.
- Какво прави момиче като теб в подобен бар? - попитах любопитно. Все пак този град си беше страшничък,е аз бях свикнаал и на по-страшни неща.
Върнете се в началото Go down
Вероника Мейсън
Върколак
Върколак
Вероника Мейсън


Сила : Електричество
Гадже : ---
Брат/Сестра : ---

Бар "Скайтек" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Скайтек"   Бар "Скайтек" EmptyВто Фев 22, 2011 12:14 pm

Ежедневие или не аз нямах намерение да си стоя вкъщи.. Нямах намерение и в гората да стоя.. Просто беше изключително безсмислено.. Да тичаш сам не се оказа толкова забавно , колкото мислех преди три седмици.. Точно когато се преместих тук и реших да започна отегчителния си живот наново.. Облякох поредното оскъдно облекло с цел нови забавления.. Тръгнах пеша стараейки се да намеря най-близкия бар в който да съм предупредила, че не приемам отказ.. Повечето глупави барманчета категорично отказваха да ми дават алкохол.. В такъв случай аз просто и го взимах.. Беше нужно само да покажа "големия, страшен" вълк.. Хората бяха толкова страхливи.. пълна скръб.. Пътят не се оказа толкова дълъг колкото изглеждаше.. Съвсем скоро токчетата ми затракаха по пода на бар "Скайтек" .. Седнах на бара и погледнах младото русокосо момче с изпитателен поглед.. За щастие веднага схвана какво искам и ми поднесе малка чашка пълна с концентрат.. Да, надушвах алкохола от километри.. нямаше как да не го правя.. Изведнъж до мен дойде едно момиче.. Миришеше странно и определено беше демон.. Подсмихнах се тихо докато небрежно си поръчваше питието.. Забеляза ме и за моя изненада подхвана разговор..
- И какво момиче се очаква да съм ? - попитах на свой ред обръщайки се към нея с лека усмивка..


ПП Сори за забавянето
Върнете се в началото Go down
Анжи Уест
Демон
Демон
Анжи Уест


Сила : Контрол над спомени
Брат/Сестра : Alex Evans

Бар "Скайтек" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Скайтек"   Бар "Скайтек" EmptyВто Фев 22, 2011 12:19 pm

- Ами красиво момиче. - казах на свой ред и се усмихнах. Вече от почти седмица бях тук и това беше третото създание с които се запознавам. Чудех се какъв ли е брат ми?
- Та как реши да дойдеш тук? - продължих да се опитвам да завържа интересен разговор докато пиех от питието си. Не обръщах внимание на хората. За мен расите си бяха раси. Един е такъв,друг такъв. Не обичах да ги плаша,защото за мен няамаше смисъл. Бих оплашила някое същество,но не й човек,прекалено бързо се плашеха.
Върнете се в началото Go down
Вероника Мейсън
Върколак
Върколак
Вероника Мейсън


Сила : Електричество
Гадже : ---
Брат/Сестра : ---

Бар "Скайтек" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Скайтек"   Бар "Скайтек" EmptyВто Фев 22, 2011 12:29 pm

Ухилих се самодоволно.. Хубаво беше да те опишат като красив и все пак не бях в разцвета на красотата.. Сега се бях намазала с купища гримове само за да прелъстя някоя заблудена душа.. Интересното беше, че можех и без грим и все пак къде отиваше цялата подготовка и забавление ??
- Хмм .. Щом така мислиш.. - измърморих и отпих от питието си.. Истината беше, че и нея си я биваше.. Сладка червенокоска със сини очи.. Не беше ли това мечтата на всеки мъж.. ?? Секси пламенно момиче в леглото ?? Огледах празните столове до себе си и с нежелание осъзнах, че барът не е един от най-пълните точно в този час.. Наистина жалко, че не се намираше никой интересен като изключим демона до мен..
- Идвам.. често.. - измърморих след лек размисъл.. Да идвах често, когато се нуждаех от питие или някакво развлечение.. Ако ме беше опознала щеше да е наясно, че не съм такава каквато изглеждам.. Бих казала, че бях леко злобничка и малко раздразнителна от време на време.. И все пак всеки имаше недостатъци.. Който беще окей с моя и аз бях окей с неговия.. Въпрос на характера..
- Ами ти ?? Не приличаш на някой, който пие често .. - подсмихнах се..
Върнете се в началото Go down
Анжи Уест
Демон
Демон
Анжи Уест


Сила : Контрол над спомени
Брат/Сестра : Alex Evans

Бар "Скайтек" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Скайтек"   Бар "Скайтек" EmptyВто Фев 22, 2011 12:33 pm

- Ами.. честно казано не пия често,така е. И честно казано не смятам да оставам за дълго тук. Просто минавах.. - казах усмихнато и изпих първия си шот.
Белега на бузата ми вече се виждаше,защото бузите ми почервеняваха когато пиех.
- Търся брат си,но смешнот е че не знам нищо за него. Трябвало просот ей така да усетя. - ил поне така пишеше в бележката започнах да си мисля.
- Ами ти? Имаш ли сеемйство или нещо такова? - попитах красивото момиче.
Върнете се в началото Go down
Вероника Мейсън
Върколак
Върколак
Вероника Мейсън


Сила : Електричество
Гадже : ---
Брат/Сестра : ---

Бар "Скайтек" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Скайтек"   Бар "Скайтек" EmptyВто Фев 22, 2011 12:44 pm

Така си и мислех.. Червенокосата сладурана не пиеше често.. Самото й излъчване го подсказваше.. Можеше да се каже, че и аз не пия често .. Може би това беше и причината да се напивам толкова лесно..
- Личи си .. - намигнах й самодоволно.. Отново отпих от водката в малката стъклена чаша.. Погледа ми отново обходи празните столове, а след това се върна на момичето.. Изглеждаше добродушна .. или поне до някъде.. Всеки криеше картите си.. Бузите й почервеняха, най-вероятно от алкохола.. На лицето й бе изписан белег.. Не разбирах от какво е.. най-вероятно някоя безсмислена битка.. Тя започна да говори за някакъв неин брат, но аз не обръщах внимание на това.. Макар и една бегла частица от съзнанието ми да я слушаше.. Спомена и шибаното ми семейство за което не исках да мисля особено много.. Отново излях течността в устата ми , преглъщайки всичко наведнъж ..
- Брат значи.. Дори и расата ли не знаеш.. Може да е всякакъв.. - намигнах й.. Беше интересно да не знаеш нищичко за брат си.. Това беше направо абсурдно.. - Нямам семейство.. Или по-скоро вече не.. - усмихнах се безгрижно и отново впих поглед в белега..
- От какво е ?? - попитах кимвайки с глава, за да й покажа какво има предвид..
Върнете се в началото Go down
Анжи Уест
Демон
Демон
Анжи Уест


Сила : Контрол над спомени
Брат/Сестра : Alex Evans

Бар "Скайтек" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Скайтек"   Бар "Скайтек" EmptyВто Фев 22, 2011 12:50 pm

- Ами.. Брат ми са го отвлекли когато е бил още бебе.. А родителите ми бяха убити пред мен когато бях на 2. Опитах се да помогна на майка си,но за сметка на това получих това сувенирче - посочих белега - в замяна. Изгориха ме с нож,бяха ангели. - разказах й бавно след което отпих от чашата си. - не съм плакала когато са ми го направили,за това по.голямата ми сестра не е могла да ме спаси на време. А тя пък бе убита преди една година,но версията е че е била болна от левкимия. - каква щуротия? Демон и левкимия,но земляните бяха така.
- Е.. да не те отгечавам. Не обичам да се оплаквам,станалото-станало. Добре съм и продължавам. - засмях се леко и я загледах. Щеше ми се да знам какво се крие под това красиво лице,може би също толкова лоша история?
Върнете се в началото Go down
Вероника Мейсън
Върколак
Върколак
Вероника Мейсън


Сила : Електричество
Гадже : ---
Брат/Сестра : ---

Бар "Скайтек" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Скайтек"   Бар "Скайтек" EmptyВто Фев 22, 2011 1:15 pm

Историята й в действителност беше ужасна и все пак не трябваше да ме засяга.. Това беше нейната съдба както всеки си имаше своя.. А какво беше съдбата ??.. Приличаше ми на съвсем простичко наименование на случващото се около нас.. Дали ние го определяхме или беше написано както повечето откачалки твърдяха ??
- Аха.. Гадно.. - измърморих отпивайки от питието си. Какво друго можех да й кажа.. Не бях от онези които съжаляваха .. Налагаше се да споделят моята съдба, за да съжалявам за тях.. Черернокосото демонче изглеждаше безгрижно.. Не беше като повечето лигли които се оплакваха когато семейството им загинеше.. Едва ги понасях..
- Да.. Няма какво да се направи, за да промениш миналото си.. - намигнах й опитвайки се да не мисля за нищо.. Дойдох тук, за да се напия и то без повод.. нямах намерение да си намирам такъв само заради жалката си история.. - А защо ангелите са убивали.. ? Мислех че са милички .. - засмях се ..
Върнете се в началото Go down
Анжи Уест
Демон
Демон
Анжи Уест


Сила : Контрол над спомени
Брат/Сестра : Alex Evans

Бар "Скайтек" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Скайтек"   Бар "Скайтек" EmptyВто Фев 22, 2011 1:22 pm

- Сестра ми ми обясни че просто били такива.. нашето семейство било мразено от ангелите. - повдигнах рамене и отпих от уискито си.
В повечето случай не ми пукаше за всичко ставащо..Просто защото така е трябвало да стане.
- Звучи като клише.. - засмях се отново и допих питиетата си. Навън все още валеше сняг.
- Аз май ще тръгвам... дано пак се видим красавице. - намигнах й и наметнах якето на онова момче.
Върнете се в началото Go down
Вероника Мейсън
Върколак
Върколак
Вероника Мейсън


Сила : Електричество
Гадже : ---
Брат/Сестра : ---

Бар "Скайтек" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Скайтек"   Бар "Скайтек" EmptyСря Фев 23, 2011 10:39 am

Кимнах замислено.. Явно нейното семейство не е било много добронамерено щом са били мразени от най-чистите същества на земята.. И все пак на кой за бога му пукаше за тях.. Добри създания които помагат.. Да със сигурност.. Ако помагаха всичко щеше да е наред.. Целият свят щеше да е окей, но не й сега..
- Ангелите са глупаци.. И то доста некадърни.. Честно казано ги мразя.. - подсмихнах се и поставих устните си върху стъклената чаша.. Надигайки я леко преглътнах прогарящата гърлото течност, която по някаква причина ми доставяше удоволствие.. Момичето каза, че ще тръгвам.. Харесваше ми.. Беше общителна когато се налагаше.. Може би с нея ще станем добри приятелки..
- Чао, сладурано .. Ще се видим .. Повярвай.. - измънках изкривявайки устните си в лека усмивка.. Доизпих питието си и тръгнах към изхода на заведението с грациозна походка..
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Бар "Скайтек" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Скайтек"   Бар "Скайтек" Empty

Върнете се в началото Go down
 
Бар "Скайтек"
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
ДА ЖИВЕЕ МЕТЪЛА :: Адамхилс :: Центъра-
Идете на: