ДА ЖИВЕЕ МЕТЪЛА
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


САМО МЕТЪЛ
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Езерото "Чикамоко"

Go down 
4 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Вероника Мейсън
Върколак
Върколак
Вероника Мейсън


Сила : Електричество
Гадже : ---
Брат/Сестра : ---

Езерото "Чикамоко" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото "Чикамоко"   Езерото "Чикамоко" - Page 2 EmptyСъб Фев 19, 2011 10:42 am

- Няма нужда пиявице.. Свикнала съм с вас.. Не е се залъгвай от грубото ми държание.. Такава съм си .. - казах небрежно и повдигнах рамене.. Нямах намерение да се карам с никого,а Рон най-вероятно щеше да защити нея ако избухнеше спор.. Огледах се предпазливо.. Подуших въздуха, което ми костваше доста усилия и все пак наоколо нямаше други .. Спокойно извадих една цигара от кутийката в джоба ми и я запалих със сребристата ми запалка.. Дръпнах си от опияняващия дим изкарвайки ненужното през носа си.. Усмихнах се небрежно и прехвърлих тежестта си на левия крак ..
Върнете се в началото Go down
Рон Сойерс
Вампир
Вампир
Рон Сойерс


Сила : Телекинеза
Гадже : Миранда Стрийм
Брат/Сестра : Катрин Сойерс,Братовчедка : Ан Фрей

Езерото "Чикамоко" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото "Чикамоко"   Езерото "Чикамоко" - Page 2 EmptyСъб Фев 19, 2011 10:55 am

Емили понече да си тръгне обаче Вероника я спря.
- Няма нужда пиявице.. Свикнала съм с вас.. Не е се залъгвай от грубото ми държание.. Такава съм си ..
-Вероника..Защо я наричаш пиявица.? Все пак и аз съм вампир.
Виж не и е приятно.Не е зла.
Върнете се в началото Go down
Вероника Мейсън
Върколак
Върколак
Вероника Мейсън


Сила : Електричество
Гадже : ---
Брат/Сестра : ---

Езерото "Чикамоко" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото "Чикамоко"   Езерото "Чикамоко" - Page 2 EmptyСъб Фев 19, 2011 11:03 am

Погледнах го тъпо.. Той какво ?? Трябваше да са свикнали.. Едва ли съм първата, която ги нарича така..
- Пиявица си е.. Ти също.. Не се обиждайте.. Това съм аз.. - повторих отегчено и отново дръпнах от цигарата си .. Усмихнах се леко и потупах гърба му..
- Не се обиждай русокоско.. Просто така съм научена.. -ухилих се ..
Върнете се в началото Go down
Рон Сойерс
Вампир
Вампир
Рон Сойерс


Сила : Телекинеза
Гадже : Миранда Стрийм
Брат/Сестра : Катрин Сойерс,Братовчедка : Ан Фрей

Езерото "Чикамоко" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото "Чикамоко"   Езерото "Чикамоко" - Page 2 EmptyСъб Фев 19, 2011 11:07 am

- Добре - усмихнах се.
-Вие с какво се храните ?
Беше ми страшно любопитно.?
Незнаех много за техният вид.Изглеждаха доста интересни.
Много ми беше интересно как се трансформират.
Върнете се в началото Go down
Вероника Мейсън
Върколак
Върколак
Вероника Мейсън


Сила : Електричество
Гадже : ---
Брат/Сестра : ---

Езерото "Чикамоко" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото "Чикамоко"   Езерото "Чикамоко" - Page 2 EmptyСъб Фев 19, 2011 11:16 am

- Човешка храна.. Много храна.. Цяло чудо е, че съм запазила фигурата си.. - засмях се.. Явно русичкия ми приятел не знаеше нищо за моя вид.. Не знаех другите с какво се хранят, но аз предпочитах храната.. - Когато съм във животинска форма се храня с диви животни.. Нещо като елен.. Предпочитам дребните неща иначе става голяма борба.. - ухилих се .. Вдишах аромата на цигарата и облекчено въздъхнах.. Беше вредно и все пак старите навици трудно се забравят..
- Ами ти Е .. Ем.. - казах несигурно.. Определено помнех името й и все пак егото ми се нуждаеше от това ..
Върнете се в началото Go down
Рон Сойерс
Вампир
Вампир
Рон Сойерс


Сила : Телекинеза
Гадже : Миранда Стрийм
Брат/Сестра : Катрин Сойерс,Братовчедка : Ан Фрей

Езерото "Чикамоко" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото "Чикамоко"   Езерото "Чикамоко" - Page 2 EmptyСъб Фев 19, 2011 11:22 am

- Човешка храна.. Много храна.. Цяло чудо е, че съм запазила фигурата си.. - засмях се.. Явно русичкия ми приятел не знаеше нищо за моя вид.. Не знаех другите с какво се хранят, но аз предпочитах храната.. - Когато съм във животинска форма се храня с диви животни.. Нещо като елен.. Предпочитам дребните неща иначе става голяма борба..
-Поне ти можеш да ядеш човешка храна-усмихнах се.
Вероника се замисли.След няколко сек попита Емили :
- Ами ти Е .. Ем..
Върнете се в началото Go down
Емили Грейс
Вампир
Вампир
Емили Грейс


Сила : Видения
Гадже : Търси ~~
Брат/Сестра : --

Езерото "Чикамоко" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото "Чикамоко"   Езерото "Чикамоко" - Page 2 EmptyСъб Фев 19, 2011 12:17 pm

- Ами ти Е .. Ем..
- Човешка храна.
Кимнах.
- Но определено понасям и животинската. - потвърдих. - Ъм..разкажете ми нещо за себе си..
Върнете се в началото Go down
Вероника Мейсън
Върколак
Върколак
Вероника Мейсън


Сила : Електричество
Гадже : ---
Брат/Сестра : ---

Езерото "Чикамоко" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото "Чикамоко"   Езерото "Чикамоко" - Page 2 EmptyСъб Фев 19, 2011 3:44 pm

- Какво се очаква да ти кажа ?? Аз съм щастливо хлапе, което се радва на всичко и всички.. - казах престорено подскачайки напред назад.. Дръпнах сериозно от цигарата си.. Честно казано изглеждах някак тешкарски.. Изпуфтях тихо под носа си и погледнах чернокоската.. - Не скъпа не си познала.. Не съм дружелюбна.. Никак даже, но това и сама го осъзнаваш.. Мълчалива съм .. Или поне когато никой не ми лази по нервите.. Нямам семейство нито глутница.. Сама съм и можеш да ме убиеш ако и Рон се намеси.. Съмнявам се че това ще стане и все пак.. - измърморих бързо и погледнах Рон с лека усмивка.. Той беше добър въпреки расата си.. Ценеше човешкия живот, което определено ми допадаше в него.. Може би щяхме да сме приятели.. Огледах се отново.. Все едно чаках някой или нещо.. Възлагах надеждите си на нещо за което дори не знаех.. Поклатих глава за да премахна мислите си.. Избягвах да си внушавам глупости като това..
- Съжалявам, но аз определено трябва да тръгвам.. Стана късно и.. - не довърших изречението.. нямаше какво да измисля.. Сбръчках нос и прегърнах Ем, а след това и Рон.. Не горях от желание и все пак.. Показах им знака пийс и започнах да събличам блузата си.. Разкопчавах малките копченца докато не я смъкнах от мен.. Побързах да направя същото и с дънките ми .. Не ме интересуваше особено, че ме виждат полугола.. Това си беше в природата ми.. Зачаках тръпките да ме завладеят.. Трансформирах се във въздуха.. Беше невероятно коло лесно го правех.. Ударих тежки лапи в снега и хукнах през дърветата към дома..
Върнете се в началото Go down
Емили Грейс
Вампир
Вампир
Емили Грейс


Сила : Видения
Гадже : Търси ~~
Брат/Сестра : --

Езерото "Чикамоко" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото "Чикамоко"   Езерото "Чикамоко" - Page 2 EmptyНед Фев 20, 2011 2:16 am

Вероника свали блузата си и дънките,след което се трансформира и изчезна..в нищото.
- Чао.. - успях да измънкам.
Обърнах се към Рон.
- Е.. ъ..
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Езерото "Чикамоко" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото "Чикамоко"   Езерото "Чикамоко" - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Езерото "Чикамоко"
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Тъмната и мистериозната част на езерото

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
ДА ЖИВЕЕ МЕТЪЛА :: Адамхилс :: Околностите-
Идете на: