ДА ЖИВЕЕ МЕТЪЛА
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


САМО МЕТЪЛ
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Къщата на Михаела и Лукас

Go down 
5 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
АвторСъобщение
AC-DC
Админ
Админ
AC-DC



Къщата на Михаела и Лукас  - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Михаела и Лукас    Къщата на Михаела и Лукас  - Page 6 EmptyПон Фев 21, 2011 5:26 am

Всичко беше идеално,страхотно.
Тя постави ръцете си на врата ми.
Двамата продължихме да се целуваме.
Мушнах другата си ръка под завивките и затърсих крака `и.Намерих бедрото `и и започнах да пръзгам ръката си по - нагоре.Накрая стигнах до гащичките `и и се спрях.
Не знаех,дали иска да правим секс,или просто да се натискаме,затова реших да не прибързвам много.
Отдръпнах се леко и я сложих да седне върху мен,отместих един кичур от косата `и и продължих да я целувам.Все по - страстно.
Върнете се в началото Go down
Катрин Сойерс
Вампир
Вампир
Катрин Сойерс


Сила : Любовна аура
Гадже : Lucas James
Брат/Сестра : Рон Сойерс

Къщата на Михаела и Лукас  - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Михаела и Лукас    Къщата на Михаела и Лукас  - Page 6 EmptyПон Фев 21, 2011 6:26 am

При допира на ръцете му до кожата ми , настръхвах а и осещах пърхащите пеперуди в стомаха си .Беше невероятно,беше неуписуемо.Нямах да намеря думи с който можех да опиша как се чувствах в момента. Той ме сложи да седна върху него и отмести един кичур от косата ми продължавайки да ме целува все по - страстно и страстно. Но след онзи не бях готова все още да спя с някой ,все още не го бях преодоляла напълно. За това леко отръпнах устните си от неговите и взех лицето му в ръцете си.
-Лукас не искам да те разочаровам,но все още не съм готова да правя секс - казах му аз леко целувайки устните му
Върнете се в началото Go down
http://thenightschool.vampire-legend.com
AC-DC
Админ
Админ
AC-DC



Къщата на Михаела и Лукас  - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Михаела и Лукас    Къщата на Михаела и Лукас  - Page 6 EmptyПон Фев 21, 2011 6:36 am

Целунах я още веднъж.
Тя ми каза,че не е готова за секс,на което се засмях.
-Аз също не съм готов за секс,и не искам да си мислиш,че преди малко исках да правя секс с теб,а и щом ти не искаш,аз ще се съглася с теб. - казах `и аз усмихнах `и се и погледнах настрани.
Погледнах часовника си
-След около половин час ще се съмне,а и Мишето може да ни види,искаш ли сега да спим? - попитах я любопитно и я целунах.
Върнете се в началото Go down
Катрин Сойерс
Вампир
Вампир
Катрин Сойерс


Сила : Любовна аура
Гадже : Lucas James
Брат/Сестра : Рон Сойерс

Къщата на Михаела и Лукас  - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Михаела и Лукас    Къщата на Михаела и Лукас  - Page 6 EmptyПон Фев 21, 2011 6:39 am

- Добре - отговорих му аз и го целунах.
- Наистина всеки момент ще се съмне , а и надявам се Мишето да се прибере вече ,не съм я виждала от както беше с онзи Джейс. Но това ще стане чак като се стъмни - казах му аз усмихвайки му се и поглеждайки го в очите
- Нека спим
Върнете се в началото Go down
http://thenightschool.vampire-legend.com
AC-DC
Админ
Админ
AC-DC



Къщата на Михаела и Лукас  - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Михаела и Лукас    Къщата на Михаела и Лукас  - Page 6 EmptyПон Фев 21, 2011 9:30 am

Двамата се настанихме удобно в леглото. Отидох да намеря още една завивка. След като намерих се върнах при нея. Усмихнах се и погледнах към прозореца. Съмваше се.
- Добре,лека нощ! - казах и аз и се обърнах на другата страна.
Завих се през глава и започнах да заспивам.
Върнете се в началото Go down
Джейс Уейланд
Ангел
Ангел
Джейс Уейланд


Сила : Свръх сила

Къщата на Михаела и Лукас  - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Михаела и Лукас    Къщата на Михаела и Лукас  - Page 6 EmptyПон Фев 21, 2011 9:39 am

Джейс трябваше да говори с това момче защото постоянно го човъркаше нещо.
Предположи че явно са се познавали от малки, но при положение че той не се познава с никои, защото от малък тренира да убива демони не беше много убедително. Единствената възможност беше да са се срещали някъде. Е това посещение не беше най - лошото което е правил. Можеше да се засече и с Мишето.
"Ако предполагам че е вътре защото я оставих при розовите дървета"- Помисли си Джейс
Ето, вече беше време да почука и да спре да разсъждава. Хвана дръжката и удари един път.
- Да му се не види - Винаги прекаляваше малко със силата когато е под напрежение.
- Е маи ще трябва да им оправя халката. Загледа се и зачака някои да му отвори...
Върнете се в началото Go down
AC-DC
Админ
Админ
AC-DC



Къщата на Михаела и Лукас  - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Михаела и Лукас    Къщата на Михаела и Лукас  - Page 6 EmptyВто Фев 22, 2011 6:13 am

Дена мина странно.
По едно време чух,че някой тропа,слязох да видя кой е,но нямаше никой,предположих,че ми се е сторило.
Качих се отново в леглото и заспах.
Докато гледах в Катрин,мислех какво да кажа,понеже не знаех какво чувствам към нея,бях я целунал няколко пъти,но явно за сега не значеше нищо за нея,и вероятно и за мен.
По едно време съм заспал.
Станах много късно от обикновеното не знаех какво да правя.Реших да се облека,облякох любимия си суитчър.Тръгнах надолу,минах през стаята на Мишето,но нея я нямаше,сигурно пак е преспала у някого,и понеже нямах никакво занимание, излязох да видя дали вестника ми е пристигнал.
Взех го от моравата и се обърнах.
Нямаше ми я халката на вратата.Погледнах надолу и я видях на земята...счупена.Замислих се за по - рано днес.
Но не си напрягах много мозъка за това кой я е счупил и влязох вътре.По - късно излязох и оправих тъпата халка.
Мишето я нямаше,а и Катрин още не се бе събудила,затова `и написах една бърза бележка:


"Катрин,не знам какво означаваше това,което се случи сутринта,затова няма да настоявам,мисля че избързахме прекалено много,а и ние всъщност се познаваме от един ден,не знам какво ще стане по - нататък,но мисля,че не беше много правилно това,което направихме.
Не се тревожи няма да те дразня за онази вечер и няма да ти припомням.

Лукас"


Оставих бележката на възглавницата до нея и излязох навън,като си взех топката.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Къщата на Михаела и Лукас  - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Михаела и Лукас    Къщата на Михаела и Лукас  - Page 6 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Къщата на Михаела и Лукас
Върнете се в началото 
Страница 6 от 6Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
 Similar topics
-
» Къщата на Тейлър
» Къщата на Рон Сойерс
» Къщата на Ан Фрей
» Къщата на Вероника и Тайлър

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
ДА ЖИВЕЕ МЕТЪЛА :: Адамхилс :: Жилищния квартал-
Идете на: